reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Olivia super torcik- fajnie, że chrzciny się udały.
Ania ja też polecam basen w Lipniku. Fajne na pewno dla rodziców którzy rozpoczynają przygodę z małym dzieckiem w wodzie. Również słyszałam, że w Czechowicacg jest fajnie- Olivia a są tam przewijaki dla maluszków?
Olga ja też na bank będę jeździć na startową :). jest tam super. Co do bloni to mnie przeraża trochę podróż autobusem;/. na nogach to mam trochę daleko, ale w sumie...:)a może lotnisko?
 
reklama
A ja wczoraj w nocy 22-24 się wybasenowałam na Langiewicza tak że jak przyszłam to mi oczy same się kleiły i ciężko było je nie zamknąć i spałam do 9.40 loool oczywiscie z przerwami nocnym na karmienie, ale dla mnie to i tak szok! bRRRRRRRRRRR, ale zimna woda tam była ogólnie jakoś zimno tylko sauna dwała radę .
 
Piszę szybko póki Zuzka śpi (w łóżeczku!! szok;) )
Sernik ok, choc nie trafi na listę "najulubieńszych" ;) sernik mietowy.jpg był bardziej zielonkawy niż na zdjęciu ;)
W piątek czeka mnie akcja tort. Trzymajcie kciuki.

W lecie też na pewno na basen będziemy śmigać, to można się zgadać. Teraz chodzimy tylko do Lipnika bo tak jak Olga pisała
1. chlor
2. brak przewijaków
3. zimna woda

Oolivia fajnie że impreza się udała :)
Co do spacerów obstawiam lotnisko albo błonia ;) trzeba znaleźć jakis kompromis bo dzieciaczki mamy w różnym wieku. Chyba błonia najlepsze bo i wózkiem się da i te starszaki mają co robić.
Patusia autobus nie taki straszny, tylko trzeba wersję dla inwalidów wyczaić.
Choć jak ostatnio jechałam to się buc-kierowca zatrzymał pół metra od krawężnika, byłam akurat tzw. kolumbryną (czyli ciężkim wózkiem myślę że razem z Zuzą to 25kg.)I co wyfrunąć mam?? Oprócz mnie 2 osoby w busie. Starsza Pani z zakupami pyta czy mi pomóc a obok koleś czeka aż się wyładujemy. A ja na chamca, nie dziękuję nie trzeba ten Pan mi pomoże ;) Trochę się zdziwił ale nie miał odwagi odmówic ;)
 

Załączniki

  • sernik mietowy.jpg
    sernik mietowy.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 13
ja ostatnio często gdzieś podjeżdżam, mam Hanię w chuście i Natalię za rękę, jestem w stanie nieść nawet sporą torebkę z rzeczami, nie mam problemu z wsiadaniem i wysiadaniem. od maja planuję bilet miesięczny to już będę całkiem mobilna :) bo nie ograniczy mnie kasa na bilety :p
dziuba, a Ty masz też tą parasolkę, nie? ona jakoś daje radę "w terenie"?
 
Matko jaka tu produkcja ??????
Olivia a ja nie wiem czy ja cię dzisiaj nie widziałam hmmmmm ciekawe??? No cóż teraz już mamy jak się zgadać :)
Olga dla mnie mogą być Błonia i mam zamiar zapakować się z moim wózkiem do busa i najwyżej chustę wezmę ze sobą jak dla mnie możemy się spotkać na Błoniach. Choć ja I tak musze zlecieć do Patrtyzantów żeby wsiąśc do 10 :tak: lub 24
 
W sensie wózek "parasolka" mam ale to tylko na jazdy po osiedlu. Do sklepu i na plac zabaw więcej nie da rady, każda dziura to mordęga. Poza tym, że mam wrażenie że się rozpadnie ;)
 
O i cisza wszystkie chyba słońce wywiało:)
A ja wczoraj miałam ciężką noc z małą strasznie płakała - coś nowego z meniu chyba jej zaszkodziło. Miałam pobudkę od 12-2.3 a potem znów o 4 rano tyle dobrze, że przynajmniej rano pospała to mogłam trochę odespać zarwaną noc. Dziś spacery zaliczone i plac zabaw ze starszą:)
 
moja starsza wczoraj i dziś w przedszkolu, wczoraj wyprawa z Hanią do urzędu skarbowego i do gemini, dziś coś porobię w domu i pójdę na spacer z Hanią w wózku i dwoma psami, poopalać się na łące :)
a co u Was dziewczyny? :)

oolivia, ja też niewyspana już drugą czy trzecią noc z rzędu, zresztą codziennie Hania budzi się między 5 a 6.30, i jak tu się wyspać? ;)
 
reklama
Not o spacer zaliczony z Olivią :tak: I chyba ją zagadałam i wystraszyłam:baffled:
A tak poza tym złapałam gumę w wózku kurde taka zła jestem z drugiej strony lepeij na koniec tygodnia bo przynajmniej ktoś mi to naprawi. No cóż wózek będzie już naprawiany u dziadków Oliwiera. Mam nadzieje że da się naprawić bo innego nie posiadam :no: A średnio mi się uśmiecha kupować jakiś inny
Olga nogi po spacerze to mam poobklejane z każdej możliwej strony a dzisiaj też nie mało się nachodziłam.
Jutro pewnie czeka mnie grilll Mniam ale i też bliskie spotkania z teściową Wrrrrrr znów pewnie usłyszę jaką to mam wielką dupę. Jak ja tej kobiety nie trawię:wściekła/y:
Dziewuchy coś słyszałam o spotkaniu na Błoniach w poniedziałek , ale ja nie dam rady bo mnie nie będzie . Może uda nam się spotkać kiedy indziej .
Jak naprawię wózek to wybieram się na lotnisko któraś chętna??? Olga, Dziuba, Oliwia, Patusia ????? reszty nie pytam bo dawno tutaj nikogo innego nie było
 
Do góry