reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

z 1 masz dalej podejść na błonia, przez cygański las, ale to wszystkie się możemy tam umówić, ja też zejdę na 1 na partyzantów, jakoś się zmieścimy w środku :) albo umówimy się na błonia z końcowego 24, albo na lotnisku (ja bym chyba szła z beskidzkiego, tam bym podjechała czymś, właśnie szukam co mi jedzie)
 
reklama
dziuba jedzie jedynką która jest u niej o 10.56, ja się dosiądę do niej na partyzantów za apeną
Patusia, Ty jedź nią też :) jakoś się wciśniemy :) zaraz piszę do Tonyi sms
 
Helo to o której i gdzie w końcu ? rozumiem, że jutro? może mi któraś z was napisać tel kontaktowy bo mam tylko do mamby a jej jutro nie będzie? ja tak raczej biżej 11 mogłabym być bo mała mi rano jeszcze zasypia.

Mamba - ha nie nie wystraszyłaś: a jak tam twoja guma koło już sprawne?
 
Oolivia miałam sms od Olgi, że o 10.30 będą w Cygańskim Lesie a około 11 na błoniach. Mi też 11 odpowiada, tylko nie wiem czy się moje dzieci ze mną skoordynują...najwyżej się spóźnię. Telefon mogę Ci podać na priv. Dołączasz?
 
Kurcze, strasznie Wam dziękuję, za tyle dobrych informacji odnośnie basenów w Bielsku-Białej. Aktualnie wybrałam się z małą i mężem na kilka dni do Krakowa, i tutaj odwiedziliśmy basen. :) Uwielbiamy pływać. Nie możemy się doczekać gorącego lata :) Basen w Czechowicach sprawdzony - mieszka tam moja ciocia i często bywałam na tej pływalni. Z resztą, bywam tam też zimą na lodowisku ;)
 
Olga a z którego przystanku Ty wsiadasz do tej 1? Koło Mc Donalda? Ja bym mogła dojść do Ciebie :). Byłabym ok 11. Wiecie ile kosztuje wózek za przejazd autobusem?
 
reklama
wózek nic nie kosztuje :) ja miałam wsiadać pod apeną, czyli o przystanek dalej niż Ty - ale udało się fuksem i do cygańskiego przywiezie mnie mąż :) tak że spotkamy się jak będziecie wysiadać, w busie będzie Dziuba to wypatruj ją - niska dziewczyna w ciemnych włosach i z zielonym (chyba) wózkiem :) stamtąd pójdziemy na błonia. Tonya dojedzie na błonia
oolivia - a Ty gdzie podjedziesz? :)
 
Do góry