katrina115
Potrójna Mama
Zapomniałam - Ilonka - u mnie wizyta teraz 2 maja,
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
i pisze dopiero teraz bo jestem u tesciowej a u niej net hula wiec korzystam

ale wszystkie sie sprzysieglo przeciw mnie ...net...telefony.....nie dosc ze rozladowane a ja nie mialam ladowarek bo zapomnialam wziasc
to mi jeszce poblokowali komorke ...doslownie wszystko dzisiaj na opak
goscie jak na zlosc pchali sie drzwiami i oknami duro pracy i mase zamieszania .....mialam tylko stacjonarny a z niego nie moglam odpisac 



bo juz kropeczka nie jest :-)
, jedynie z Malami udalo sie kiedys popisac doslownie chwilke na gg wiec wam przekazala co i jak u mnie 
:-)
:-)
:-):-):-)
:-)
:-) Ja przygotowałam sałatę z pomidorami, mozzarella, pomarańczą i sosem (z proszku
), paluszki krabowe do tego i śliwki suszone w boczku :-):-):-) wyszło ok :-):-):-) Ale dziękuję za podpowiedź :-):-):-)
prysznic też dobra sprawa





Trzymaj sie kochana. Trzymam kciuki za szybki porod i za wasze zdrowko :-)