Rozia
Fanka BB :)
Aniu najważniejsze,że jest ok:-)
Makota ja robiłam sobie toxo i wyszło mi,że miałam kontakt (też mam kota) i w ciąży będę musiała zrobić już konkretnie... Bo na dwa sposoby się to oznacza ( albo czy miałaś kontakt albo czy teraz masz), ale ten wynik mówi mi tylko,że miałam kontakt.... A nie wiem który rocznik jesteś, bo ja np byłam szczepiona na różyczkę w szkole obowiązkowo :-)
Makota ja robiłam sobie toxo i wyszło mi,że miałam kontakt (też mam kota) i w ciąży będę musiała zrobić już konkretnie... Bo na dwa sposoby się to oznacza ( albo czy miałaś kontakt albo czy teraz masz), ale ten wynik mówi mi tylko,że miałam kontakt.... A nie wiem który rocznik jesteś, bo ja np byłam szczepiona na różyczkę w szkole obowiązkowo :-)


i to nie z wlasnej woli :-( Moja ukochana ciocia pojechala sobie na dzialke i dzwoni do mnie ze musze jechac do niej do domu bo ona ma wylaczana lodowke a w zamrazalniku kielbase 