jane
mini bombel w drodze :)
hej jestem
)
głowa mi pęka... za dużo słońca chyba:-
-
-( przeszliśmy co najmniej 6 km w pełnym słońcu.
Pieski super!!!! Ogólnie super dzień.
zagubiona jeszcze raz GRATULACJE śliczna córcia!!!!!
witam nowe przyszłe i obecne mamusie

milusiajuż powinnaś widzieć mój enpr
a staramy się już ponad rok a w cyklach to jest 15 i coś czuję, że szykuje się 16:-
-(
sylwia tulę....
jutro się z katy umówiłam
)
ciężaróweczki trzymajcie się jeszcze bo chyba takie upały wam nie służą
hej właśnie przeczytałam u karoliny na wykresie że się wyprowadzają
) chyba jednak m zmądrzał 
głowa mi pęka... za dużo słońca chyba:-
Pieski super!!!! Ogólnie super dzień.
zagubiona jeszcze raz GRATULACJE śliczna córcia!!!!!
witam nowe przyszłe i obecne mamusie


milusiajuż powinnaś widzieć mój enpr
sylwia tulę....
jutro się z katy umówiłam
ciężaróweczki trzymajcie się jeszcze bo chyba takie upały wam nie służą
hej właśnie przeczytałam u karoliny na wykresie że się wyprowadzają

Ostatnia edycja:


