domiska1
Fanka BB :)
Hej kochane buziaki z gor
)) uadlo mi sie zlapac kawalek zasiegu
doczytalam ze Zagubiona ma juz swoj skarb w ramionach
gratulacje!
Losiczka wszystkiego naj naj naj
U mnie cudownie,odpoczywamy, leniu****emy nad rzeka, wszysct pija zimne piwko a ja pyszna wode mineralna i oczywiscie jestem kierowca hihi
Pojawil sie jakis plusik? Przy tym mega zasiegu sprswdzenie cxgokolwiek na forum graniczy z cudem
Losiczka wszystkiego naj naj naj
U mnie cudownie,odpoczywamy, leniu****emy nad rzeka, wszysct pija zimne piwko a ja pyszna wode mineralna i oczywiscie jestem kierowca hihi
Pojawil sie jakis plusik? Przy tym mega zasiegu sprswdzenie cxgokolwiek na forum graniczy z cudem
Ostatnia edycja:


