reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
MałaMi a nie chcesz czasem kafelek w łazience umyć :wściekła/y::angry: Z tobą jak z dzieckiem normalnie tyle czasu człowiek mówi żebyś nic nie robiła ciężkiego a ty swoje leż w łóżku bo zaraz lanie dostaniesz !!!
 
Liluu leże i juz naprawde nic nie robię:zawstydzona/y::zawstydzona/y: tylko to co dla małego poszykowałam i koniec,dzis jeszcze do spółdzielni pozniej musze jechac i to osobiscie bo nikt za mnie tego nie załatwi ale to juz G ze mną pojedzie bo ma wczesniej wrocić ,za tydzien mały jedzie na zielona szkołe od srody i te musze mu ubrania i wogóle go wyszykowac ,a kto to za mnie zrobi :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a tak to leze nawet do sklepu to mało co chodze
 
Hej kobitki...ja znowu zalatana:-) moze to dobrze bo nie mam czasu myslec...w srode mam wizyte..
A dzis musze czasu ogarnac i troche jedzenia porobic...pozniej zakupy bo w pon corcia wyjezdza na 3dni na zielona szkole..wiec trzeba ja spakowac...dobrze ze liste dali :-):-)
Malami - ty odpoczywaj..bo jak nie to grupowe lanie bedzie:-)
Pamela- milej pracy
Agnes- dziewczyny maja racje..sprobuj rozmasowac..bo moze w kanaliku sie zebralo mleko..chociaz nie znam sie..
Milego dnia...
Dzis w domu to bede zagladac...
 
Ostatnia edycja:
pamela- jasne , ze mozesz ja uważam , ze trzeba na ten temat rozmawiac :tak: My przez dobre 5 lat współżylismy bbez zabezpieczenia. po 3 latach zaczelismy sie leczyc wyszlo , ze slaba ruchliwosc plemników mieliśmy 4% szans na naturalne zajscie w ciaże. Zdecydowalismy sie na inseminacje wydalismy kupe pieniedzy na dojazdy do kliniki i leki wyniki wizyty i wogóle:szok: A wszytsko poszło na marne, nie powiodlo sie. Mój maż jeszcze jakos to przeżyl, ale Ja zalamamłam sie kompletmie . Praktycznie wogole z nikim nie rozmawiałam oddaliłam sie od ludzi . Ale po 7miesiacach gdzie odpuscilismy sobie badania i ponowne proby inseminacji, bo lekarz powiedzial , że zajde w ciaze tylko po in vitro, zdarzyl sie cud zaszlam w ciaze naturalnie to byl wielki szok a moj maż mial swietny prezent na 30urodziny:-D Juz nawet mielismy umówiną pierwsza wizyte na in vitro, ktora zostala odwolana... i takim niespodziewanym trafem jestem teraz w 32 tyg ciazy i juz bardzo bardzo nie moge sie doczekac, kiedy bede miala to malenstwo przy sobie. Także z góry dziewczyny przepraszam , że tak czesto pisze o ciazy , ale chyba rozumiecie mnie i jak bardzo jestem szczesliwa z tego powodu:-D:-D
Pamela - a co Ty tez masz problemy ?
 
hejka :)

podpisuję listę i życzę miłego dnia :)

MałaMi ty wiesz....spokój, cisza, wypoczynek...bo inaczej lanie będzie!!
Ewirut Wasza historia napawa nadzieją :))
mój brat z żoną mają ciężką drogę w staraniach się o maleństwo...jejku jak ja bym chciała żeby im się udało, będą wspaniałymi rodzicami :)
 
Ja już u K <3 :-)


Martuś cieszę się, że chociaż pod koniec ciąży zgaga Ci odpuściła
:tak:
A Ty teraz leżeć brzuchem do góry i żeby nie przyszło Ci nawet do głowy coś robić!!!
:angry:
Puzel już mi zapowiedział, że jutro idziemy na targ po truskawki, a że targ praktycznie pod blokiem to chętnie się wybiorę
:-p
Jak wyniki posiewu?
:confused:

Ewirut albo wręcz przeciwnie, będzie wcinał pomidory aż Mu się będą uszka trzęsły- jak przywyczai się do smaku
:tak:
Mi dziś K narobił ochoty na Ratatuj
:szok: więc jutro będzie musiał je ugotować- nie ma wyjścia :sorry2: Na szczęście On z tych gotujących i robi to o niebo lepiej ode mnie :zawstydzona/y::sorry2:
A o ciąży pisz ile chcesz, w końcu po to tutaj jesteśmy żeby pisać, pisać i pisać i czytać oczywiście
:cool2:

Joasiu nie mogę doczekać się Twojej relacji z wizyty
:tak:
 
reklama
Paula hehe nie moge z tego Puzla :-D:-D:-D:-D mo i leze leże bo w poniedziałek na szpital mnie położy :wściekła/y:
a wyniki posiewu nie znam sie ale chyba z tych groznych bakterii to nic nie ma ,ani grzybów ,ani chlamydii,ani streptococus ;-) wiec powinno być dobrze
 
Do góry