reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

Witam, ja moge powiedziec , że ostatni tydzien leżałam na oddz. gin w wojewódzkim(operacja, nie poród), opieka super, kobiety, które leżały ze mną i na położniczym były bardzo zadowolone z opieki. Ja rodziłam tam 10 i 9 lat temu i wtedy tez nie mogłam narzekać.
Ale mam małe ogłoszenie dla przyszłych mam. Mam do sprzedania łóżęczko- wymiar 70x140 cm, większe niż standardowe, ale i praktyczniejsze- sa trzy poziomy-od niemowlaczka do starszaczka, wyjmowane szczebelki, a także gdy maluszek jest większy, zdejmuje sie boczki, obniża i jest łóżeczko dla starszaka :). Oczywiście z materacem, używane- 3 miesięce, ponieważ wróciłam z zagranicy i mam inne mebelki ze sobą....cena bez uzgadniania- 150 zł :), nowe kosztuje z materacem ok.500 zł. Stabilne, niezniszczone, praktyczne, materacyk również-nie piankowy, kokosowy. Polecam, wiadomość na priv ;)
 
reklama
dziewczyny , co taka cisza? A może maluszki macie przy sobie?? :)
Czekam na wieści z wizyty na trakcie porodowym na Wyspiańskiego :) Pozdrawiam :)
 
Mamy te oczekujące i te z bobasami zapraszam na bezpłatne warsztaty z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości:
W sobotę 8 października br. rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Bliskości. Poprzez cykl wykładów i warsztatów promowana jest idea Rodzicielstwa Bliskości i noszenia dzieci w chustach. Zajęcia są adresowane do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci. Główne wydarzenie tegorocznego Tygodnia Bliskości będzie miało miejsce w bielskiej Szkole Rodzenia pod Szyndzielnią, gdzie 8 października o godz. 12:30 rozpocznie się cykl spotkań i warsztatów z udziałem położnej, psychologa i doradcy laktacyjnego. W programie przewidziano również pokaz sposobów noszenia dzieci w chustach, spotkanie z doulą czy warsztaty naturalnego pieluchowania. Uczestnictwo w zajęciach dla wszystkich rodziców z Bielska-Białej i okolic jest bezpłatny.
Tegoroczny Tydzień Bliskości potrwa do 17 października. Poza Bielskiem wykłady i warsztaty będą odbywać się również w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. Organizatorem wydarzeń jest Klub Kangura z Bielska-Białej i Cieszyna. Więcej informacji oraz szczegółowy program warsztatów i spotkań można znaleźć na stronach: www.klubkangura.com.pl
 
Witam:) mam do sprzedania fotelik samochodowy firma graco:) nie zniszczony tanio:):) wanienke zielona 100 cm za 25 zł:) mate edukacyjną za 35 zł serdecznie zapraszam :):tak::tak:
 
DZiewczyny,czy ktoras z Was miala do czynienia z dr Ćwiklickim? Przyjmuje na P. Skargi w Euroklinice w BB.
Nurtuje mnie jedno-zaszlam teraz w ciaze,chcialabym prowadzic ja u niego. Czy ktoras z Was moze mi opowiedziec jak to wyglada-czy chodzac do niego na NFZ ( na P. Skargi) moge liczyc na usg i badanie na kazdej wizycie,jakie on ma podejscie?
Czy wspolpracuje tam z jakas polozna?
I jak wyglada u niego wypisywanie L4,daje czy nie bardzo???
Bede wdzieczna za odpowiedzi!! Bo musze w miare szybko wybrac lekarza prowadzacego,a to przeciez powazna decyzja!
 
reklama
HEJ mamusie!
Jestem mamą Milenki ,moja córunia ma 8 miesięcy, pisałam tu całą ciążę pod nickiem paulad ,chciałabym odświezyć znajomości (pieszczoszka może mnie jeszcze pamiętasz:-))
 
Do góry