reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psiak-jaka rasa najlepsza dla dziecka i do domku:)

może rzeczywiście źle użyłam sformułowania wszak znawcą nie jestem.no ale gadaliśmy z babką prze telefon i tyle zrozumiałam że jedne są tańsze a inne ciut droższe-i może rzeczywiście była mowa o tym co pisze chocolate.nie pamiętam także nie spieram się tym bardziej że widzę że babeczki znacie się na rzeczy.w każdym bądź razie babka mówiła o mniej więcej takim przedziale cenowym o jakim wspominałam wcześniej.kupa kasy nie ma co ukrywać,ale pieski są taaaaaaaaakie słodkie:-)
 
reklama
drozdusia na done deal ie widzialm ogloszenia o buldogach ale za 1000euro od psa suka drozej.....niedawno bylam zaintersowan adopcja buldozki boadjze 3 letniej pieknej, płowej ale niestety suczka z anglii a do irlandii nie daja piesków...
 
ok,sprawdzę to ogłoszenie.mam nadzieję że już niedługo będzie u nas latał maleńki piesio;-) no i dzieciaki będą miały frajdę,przynajmniej na początku:-p:sorry:
 
Też jestem za labradorem ale Golden Retriver, ponieważ tamte labradory są troche głupiutkie, chyba ze da sie je od razu na szkolenie.
Duzo ludzi tez chwali sobie owczarki niemieckie, ze względu na posłusznośc i ochrone swego pana.
:)
 
Witam Was dziewczyny.

Wczoraj zostalismy wlascicielami przepieknej suczki rasy-BICHON FRISE, ma prawie 8 tyg. Jest z rodowodem (Family history: three-generation pedigree).Wabi sie VU VU ZELA(na czesc Mistrzostw Swiata w pilce noznej) i chyba tak juz zostanie.
Wolamy na nia ZELA.
Kupilismy ja od przemilej starszej pani- wlascicielki hodowli w Co.Wexford.
Naprawde odnieslismy pozytywne wrazenie, pieski w jej hodowli czyly sie bardzo swobodnie, byly niesamowicie przyjaznie nastawione i nie odstepowaly swojej pani na krok.
Kobieta udzielila nam wiele wskazowek i dala poczucie, ze wrazie wu mozemy do niej smialo dzwonic.Choc jak mowila nic nie powinno sie zlego dziac.

Trzymajcie kciuki aby wszystko bylo ok!
 
miał byc labrador a skonczył sie na Jack ruseellllll no zobaczymy jak to bedzie pierwsza noc zaliczona ,piszczał i piszczał ale dał spokoj i przespał nocke

:-D:-D:-D
powodzenia :rofl2:
pamietaj,że to mały pies,ale energii ma tyle co lablador.Jeśli nie będzie porządnie wybiegany i wymęczony będzie broił w chacie.te psy uwielbiają kopac nory tak więc uważaj na ogródek :tak:
 
a my się trochę spóźniliśmy z naszym buldożkiem i te szczeniaki z sierpnia są już sprzedane.no ale na szczęście za dwa miesiące będą następne i mam nadzieję że tym razem nie przegapimy:sorry: także za ok 3 miesięcy powinniśmy mieć piesulka:tak:
 
reklama
Do góry