reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe - dlaczego

Robilas badania? Czy stwierdzili, ze nie trzeba?
Robiłam teraz dużo i w czasie starań też. Mąż miał szczegółowo nasienie, łącznie z fragmentacja, teraz po covid drugi raz badane, bo mój gin wciągnął go w badanie kliniczne, które prowadzi właśnie jak covid wpływa na nasienie i u mojego męża miał jak porównać, bo wcześniej miał świetne wyniki, a teraz po covid się trochę gorzej, ale dalej ok. A jak miałam wcześniej drożność jajników(jeden niedrożny), orzeciciala.prseciw plemnikom i inne badania, hormony chyba wszystkie możliwe .a teraz po drugim poronieniu robilam czynnik V Leiden, przeciwciała antyjardiolipinowe, białko c, s. Ale tego dużo więcej jest.biorę teraz acard dwa razy dziennie i metylowana witaminy. Jak się uda zajsc gin powiedział, że wtedy szybko do niego po heparynę i steryd.
Zapraszam Cię na wątek ciąża po poronieniu, tam są cudowne dziewczyny z ogromną wiedzą, po wielu stratach, niektóre w trakcie ciąży, niektóre w trakcie starań. Tam dużo się dowiesz☺️ ja dzięki tym Dziewczynom wiele się dowiedziałam i przetrwałam najgorszy okres po poronieniu
 
reklama
U mnie pierwsza ciąża bez problemów, poród w 2016, druga ciąża w 2017 r. puste jajo płodowe, zabieg, kolejna ciąża w 2018 i znowu puste jajo płodowe, zabieg, lekarz kazał na razie nie zachodzić w ciążę, ale po jednym cyklu zaszłam i wszystko ok, zdrowy synek.
 
U mnie pierwsza ciąża bez problemów, poród w 2016, druga ciąża w 2017 r. puste jajo płodowe, zabieg, kolejna ciąża w 2018 i znowu puste jajo płodowe, zabieg, lekarz kazał na razie nie zachodzić w ciążę, ale po jednym cyklu zaszłam i wszystko ok, zdrowy synek.
Wychodzi na to, ze to jednak losowe przypadki skoro jest zdrowy dzidzius po pustych jajach.
Zawsze to jakas nadzieja dla mnie. Po zabiegu ile odczekalas?
 
Witam,
Dziś byłam na pierwszej wizycie u lekarza. Aktualnie 6+2. Od dwóch tygodni myslalam, ze jestem w ciąży. Pozytywne testy, rosnąca beta hcg z krwi, duphaston i acard. To druga ciąża. Pierwsza poroniona kilka dni po @, nawet nie zdazylam iść do lekarza.
Dziś ta tragiczna wiadomość, ze jest pęcherzyk ciazowy ok. 20mm ale jest zupełnie pusty. Ani ciałka żółtego, ani zarodka. Za 5-6 dni kontrolne usg, ale skierowanie do szpitala już mam wystawione. Jestem załamana.
Czy któraś z Was to przeszła? Jaki moze być tego powód? Zachodze w ciążę za 1 podejściem. Zobacz załącznik 1221071
Ja mialam puste jajo w drugiej nieudanej ciazy. Beta piekna, objawy a jednak puste jajo. Niestety to sie zdarza. Powodów może być setka. Polecam zrobic badania, u mnie ze wszystkiego wyszła zle tylko tarczyca.
 
Do góry