reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe

Dołączył(a)
18 Sierpień 2020
Postów
4
Witam,

Ostatnią miesiączkę miałam 16 czerwca. .
Lekarz na pierwszej wizycie wystraszył mnie, że to może być puste jajo. Kazał zrobić mi bete i przyjść za tydzień - 13 sierpnia

7 sierpnia beta miałam - 58319,43 mIU/ml
10 sierpnia beta - 66756,68 mIU/ml.

Lekarz na wizycie potwierdził swoje obawy i kazał czekać aż samoistnie poronię. Jeżeli w ciągu tygodnia nie poronię mam zgłosić się do lekarza.

Czy jest jeszcze jakaś nadzieja, że zarodek się pojawi??
 
reklama
Od 16 czerwca ,to już jest prawie 8 tc, to już powinno być wszystko , jeśli nie ma to niestety nastawilabym się na najgorsze, a czy pęcherzyk jest w ogóle w macicy ??
 
Jakby nie patrzeć ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a owulacja jednak występuje ok 14dc (a dopiero wówczas może dojść do zapłodnienia)

Przy takich wartościach bety powinno być już serduszko. To nie wróży nic dobrego. A sprawdził czy przypadkiem nie będzie ciąża pozamaciczna?
 
tak, pęcherzyk jest.
Tylko jak patrzeć na współzycie to było dwa tygodnie po miesiączce.
No to wiadomo ,że u każdej kobiety owulacja jest około 14 dni po @ ,ale liczy się od ostatniej @ wiem ciąży, chyba że ktoś ma mega rozjechane cykle, przykro mi ale myślę że nic z tego nie będzie, za daleki tydzień i za wysoka beta ,żeby nawet serduszka nie było
 
No to wiadomo ,że u każdej kobiety owulacja jest około 14 dni po @ ,ale liczy się od ostatniej @ wiem ciąży, chyba że ktoś ma mega rozjechane cykle, przykro mi ale myślę że nic z tego nie będzie, za daleki tydzień i za wysoka beta ,żeby nawet serduszka nie było

No niestety z mężem się pogodziliśmy z tą sytuacją, o ile można się pogodzić.

Teraz czas tylko aby samoistnie poronić, bo jak nie to niestety szpital ;/
 
Hej, ostatni okres 30 czerwca, liczac wlasnie od om to bylam w 6+4 i pecherzyk 8 mm ale wczesna ciaza, poszlam po tygodniu czyli 7+3 i nadal pecgerzyk w macicy, wczesma ciaza. Teraz pojde jak bede 9+0 bp polozna pisala ze serce może się pojawic w 9 tyg
 
reklama
Hej, ostatni okres 30 czerwca, liczac wlasnie od om to bylam w 6+4 i pecherzyk 8 mm ale wczesna ciaza, poszlam po tygodniu czyli 7+3 i nadal pecgerzyk w macicy, wczesma ciaza. Teraz pojde jak bede 9+0 bp polozna pisala ze serce może się pojawic w 9 tyg
I jak serduszko się pojawiło?
 
Do góry