reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Witajcie. Moja sytuacja jest taka, że na usg 5tyg+4 dni nie było zarodka, ciałko żółte słabo widoczne. Pani doktor poleciła zrobienie beta hcg i 06.09 było 23 696 a 09.09 36 647, bardzo się stresuję bo to zdaniem lekarki za mały przyrost. Wizyta dopiero 16.09. Czy któraś z Was miała podobnie z przyrostem bety?

U mnie w 5t4d nawet pęcherzyka zoltkowego nie było, a betę miałam niższa. A w dobre widziałam jak maluszkowi bije serduszko. Beta rośnie-to jest ważne. W niektórych kalkulatorach nawet nie da się wpisać bety powyżej 30go dnia. Wtedy przyrostu są inne. Spokojnie czekaj, to było jeszcze za wcześnie na usg.
 
reklama
U mnie w 5t4d nawet pęcherzyka zoltkowego nie było, a betę miałam niższa. A w dobre widziałam jak maluszkowi bije serduszko. Beta rośnie-to jest ważne. W niektórych kalkulatorach nawet nie da się wpisać bety powyżej 30go dnia. Wtedy przyrostu są inne. Spokojnie czekaj, to było jeszcze za wcześnie na usg.
Szkala dziękuję :) stres jest bo to ciaża po dwóch poronieniach. Bez tamtych doświadczeń pewnie inaczej bym do tego podeszła. Pani doktor, u której teraz byłam, jest przypadkowa. Chciałam potwierdzić ciażę a moja gin jest na urlopie, na szczęście w poniedziałek juz do niej pójdę.
 
Witajcie. Moja sytuacja jest taka, że na usg 5tyg+4 dni nie było zarodka, ciałko żółte słabo widoczne. Pani doktor poleciła zrobienie beta hcg i 06.09 było 23 696 a 09.09 36 647, bardzo się stresuję bo to zdaniem lekarki za mały przyrost. Wizyta dopiero 16.09. Czy któraś z Was miała podobnie z przyrostem bety?
Hej hej kobietki jak po wizycie u lekarza ?
 
A ja właśnie myślałam o Tobie i weszłam tu zobaczyć, czy czegoś nie pisałaś. Ja tez idę
23go. Właśnie robiłam badania krwi i zapłaciłam majątek, szkoda ze na ten NFZ nie da się u mnie chodzić.

A co u reszty?
U mnie wczoraj pokazał się zarodek, serce bije mocno :) pomimo mniejszych przyrostów beta hcg wszystko jest w porządku.
 
A ja właśnie myślałam o Tobie i weszłam tu zobaczyć, czy czegoś nie pisałaś. Ja tez idę
23go. Właśnie robiłam badania krwi i zapłaciłam majątek, szkoda ze na ten NFZ nie da się u mnie chodzić.

A co u reszty?
U mnie dużo się dzieje lekarz narobił mi nadziei bo 9.09 znalazł w końcu pęcherzyk żółtkowy następna wizyta miała być 23.09 ale w piątek 13.09 pobolewal mnie brzuch i miałam jakieś dziwne kłucia w szyjce macicy tak jak by co jakiś czas ktoś wbijał mi igłe nie mam daleko do lekarza więc zadzwoniłam opisałam sytuację więc lekarz kazał przyjść zrobil USG i stwierdzil ze cos tam kest ale jest to bardzo małe kontrola w poniedziałek 16.09 I tego dnia dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie macicy popołudniu wybrałam się do szpitala pobrali mi krew lekarz mnie zbadał zrobil USG i niestety potwierdził to co powiedział mój lekarz ! Wynik hcg 22861 powinnam zostać w szpitalu do dzisiaj i czekać na nastepne badanie krwi ale postanowilam wrocic do domu i dzis jade na kontrole na 15 bede miala kolejne badanie krwi jesli beta będzie rosła to zostaje na obserwacji bo pęcherzyk ciążowy rośnie Ale w środku jest tylko kropka wielkości lebka szpilki niżej wstawię zdjęcia! A jeśli beta będzie spadać to albo będę musiała czekać na poronienie samoistne albo łyżeczkowanie więcej będę wiedziała dzisiaj myślę że około 17 .
 
Pierwsze zdjęcie jest od mojego lekarza z 9.09
Drugie ze szpitala 16.09
 

Załączniki

  • 20190918_063014.jpg
    20190918_063014.jpg
    221,5 KB · Wyświetleń: 201
  • 20190918_063251.jpg
    20190918_063251.jpg
    482,8 KB · Wyświetleń: 197
reklama
Niezależnie od tego, co będzie trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą. Przytulam. Kropeczka jest.
Już nie robię sobie żadnych nadziei co ma być to będzie ! Widocznie nie jest mi pisane kolejne dziecko mam stres jak cholera przed dzisiejszą wizyta tym bardziej że po oddziale chodzą kobiety z brzuszkami albo już z dzidziusiem w łóżeczku ciężko się tam siedzi i czeka na wyniki widząc do okoła to wszystko ❤
 
Do góry