reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

reklama
Już nie robię sobie żadnych nadziei co ma być to będzie ! Widocznie nie jest mi pisane kolejne dziecko mam stres jak cholera przed dzisiejszą wizyta tym bardziej że po oddziale chodzą kobiety z brzuszkami albo już z dzidziusiem w łóżeczku ciężko się tam siedzi i czeka na wyniki widząc do okoła to wszystko [emoji173]

I jak ta wizyta? Jak się czujesz?
 
I jak ta wizyta? Jak się czujesz?
Hmm jestem w domu hcg spadło z 22861 na 21418 wczoraj znowu byłam u lekarza mojego na kontroli powiedział że całkiem możliwe jest to że to jest młodsza ciąża niż wynika z OM Ale on nadal nic nie widzi ! Wzięli krew dziś idę znowu do lekarza ciekawa jestem wyniku hcg nie wiem co dziś usłyszę Ale myślę że szpital i tak mnie nie ominie ! Pociesza się jedynie tym że zabieg będzie przeprowadzony laparoskopem a nie łyżeczkowanie ! Ponieważ Pani dr. Która badała mnie w środę w szpitalu powiedziała że spadek hcg jest bardzo mały i ona mysli ze oprocz pustego pecherzyka jest gdzies cos jeszcze ! Sama juz noe wiem co mam myslec z kazda wizyta jestem coraz glupsza .
 
Chyba najtrudniejsze musi być to czekanie i niewiadoma. Lekarze samo często nie wiedza co robić, bo natura bywa nieprzewidywalna. Napisz jak dzisiaj hcg. Przytulam.
 
Chyba najtrudniejsze musi być to czekanie i niewiadoma. Lekarze samo często nie wiedza co robić, bo natura bywa nieprzewidywalna. Napisz jak dzisiaj hcg. Przytulam.
Właśnie wróciłam od lekarza hcg urosło mało bo w środę było 21418 a dziś jest 21745 Ale nadal pusto dziś pobrali mi krew znowu wynik będzie po 16 i kontrola w poniedziałek jeśli będzie przyrost znowu A w poniedziałek dalej będzie pusto to już 100% zabieg ! Nie załamuje się ! Jak nie teraz to następnym razem może się uda
 
Wiesz, to ponoć raz w życiu się zdarza. Szkoda, ze to tyle stresu. Czyli czekasz do poniedziałku.
Czekam na wynik o 16 mam przyjść jeśli będzie rosło hcg to w poniedziałek kontrola a jeśli będzie spadać to myślę że już dziś da skierowanie do szpitala i pojadę tam niech zrobią zabieg bo i tak nie da się tego przeskoczyć! Ja już w tej chwili się nie stresuje stres miałam na pierwszych 5 wizytach a dzis to juz byla moja 14-ta wizyta 14-usg w ciagu miesiaca w tym dwie wuzyty w szpitalu kazdy ma co innego do powiedzenia . No nic bede informowac na bierzaco nawet jesli skonczy sie u mnie zabiegiem i tak bede tu zahladac do was
 
Ale masakra ,przy takiej becie to musi być widać , czy podejrzewają ciąże pozamaciczną?? Trzymaj się , ja przez to przeszłam 2 razy ,ale u mnie ciąże były na właściwym miesjcu ,za 3 razem się udało ,będzie dobrze nie załamuj się
 
reklama
Ale masakra ,przy takiej becie to musi być widać , czy podejrzewają ciąże pozamaciczną?? Trzymaj się , ja przez to przeszłam 2 razy ,ale u mnie ciąże były na właściwym miesjcu ,za 3 razem się udało ,będzie dobrze nie załamuj się
No właśnie ciąża pozamaciczna jest wykluczona przez 2 lekarzy a Pani doktor która badała mnie w środę uważa że przy takiej becie jest niemożliwe żeby był tylko sam pęcherzyk pusty tylko jest coś jeszcze Ale nie widzą gdzie dla tego będzie zabieg laparoskopem.
 
Do góry