reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania do gina podczas pierwszej wizyty ...

Moja znajoma ze wszystkich badan usg, do dnia porodu, do ostatniej chwili była pewna na 100% ze bedzie dziewczynka,przezyła szok gdy przy porodzie lekarz pyta sie -''wie pani co bedzie?'',ona '' no tak dziewczynka'',a lekarz na to '' z takimi jajami?''.Takze widac ze nie warto nawet badaniom wierzyc tak na 100%.

Oj tam, pewnie jak lekarz na usg stwierdził, że jak nie widzi siusiaka to na 100% dziewczynka, to co się dziwić :-D Piszesz, że to było 12 lat temu, ale teraz lekarze też często się mylą, a to dlatego, że nie wszyscy umieją "czytać" obraz usg :tak:

Qlfon- gratuluję pięknego Kropka :-D Pamiętam jak moja Mała tak wyglądała... Na zdjęciach usg wszyscy musieli jej szukać, a teraz to już całkiem pokaźny dzieć :-D
 
reklama
aaaaaaa to ok ok zwracam honor i całuje po stopach!

właśnie patrze na zdjęcie kropka które wisi przy wyrku ...
wykapany ojciec no wykapany ...

ja nie wiem jak przeżyje jeszcze te 3 tygodnie do kolejnego usg ...
 
aaaaaaa to ok ok zwracam honor i całuje po stopach!

właśnie patrze na zdjęcie kropka które wisi przy wyrku ...
wykapany ojciec no wykapany ...

ja nie wiem jak przeżyje jeszcze te 3 tygodnie do kolejnego usg ...

Dasz radę :tak: Ja jak moją Gabi zobaczyłam jako kropeczkę w 5tc, to następny raz dopiero był w 9tc (i to na marnym sprzęcie, więc g...o było widać), potem na genetycznym w 12t3d - jaki to był szok! Z kropeczki zrobił się mały ludź i się kokosił w brzuszku i próbował koniecznie umknąć przed głowicą aparatu do usg :-D Następnie było 8tygodni przerwy w usg i na połówkowym w 20t3d kolejny szok- ona wygląda jak prawdziwa dzidzia! Tylko maleńka i chudziutka (ok 360g) :-)

Ech, każda wizyta u gina i każde usg to niezapomniane przeżycie :tak: Jakże miło sobie powspominać te początki :-)
 
No właśnie porzadne USG to inne życie.
Naszczęście ten nasz gin ma taki wypaśny sprzęt
że oojojoj. 2, 3, 4D i co najważniejsze zna się
na tym co robi :-)
 
No my też z joll mamy teraz USG w 9 tygodniu.
Na szczęście gin ma superaśny sprzęt
2,3,4D i jeszcze zna się na nim.
Więc pełnia szczęścia :-)
 
reklama
Czytam tak i czytam...i tak sobobie mysle...że nie znam żadnego mężczyzny ,który by tak przezywał ciaze swojej zony :) Aż miło popatrzeć...fajny musi byc z Ciebie facet :)
 
Do góry