reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Więc tak używałam tych z rossmana ale w roz.1 i mała miała od nich czerwoną pupkę (odparzały ją).
Z 1 dady byłam meggaaaa zadowolona, więc zakupiłam karton 2 i to był największy błąd w moim życiu (kupa wylatuje, siki nie wsiąkają, brak słów) - no ale musimy je skończyć jakoś więc w domu ich używamy.
Teraz przechodzimy powolutku na 3. Dady nie próbowałam w tym rozmiarze, mamy s&p i jest ok, Premium Care (u nas rewelacja) i active baby. Wszystko kupione na promocjach !!!
S&L za 24.99 zł paczka
active baby za 37 zł
Premium Care 80 szt. za 38 zł !!!!
Stwierdziłam więc że skoro pampersy które nam się sprawdzają mogę kupić w takiej cenie jak dady to bez sensu się mordować i myć dziecko od pach po nogi po każdej kupie (a mamy ich ok 5 dziennie).
 
ostatnio trafiłam na promocję w tesco i kupiłam premium care za 38 zł i żałuję że nie wzięłam więcej paczek.
Teraz w tesco są w promocji active baby (karton 150 szt.) za 79,99
zresztą teraz jest mega dużo promocji na pieluchy zobacz PromoBaby.pl
 
Jutro wybieram się na zakupy i właśnie po pampki więc będę polować ;-)
wiem, że są w tesco fajne promocje ale co tam jestem to 3 nie ma :wściekła/y: a obsługa powiedziała, że ta promocja jest miesięczna i trzeba na nie trafić.. zobaczymy
 
Zuzia28, ja robię tak samo, tylko że zamiast dady używamy rossmanowskich babydreamsów i fajnie dają radę, nawet tak często nie trzeba zmieniać bo naprawdę dobrze wchlaniają. A dada rozm.3 nam nie podeszły (o czym wszem i wobec ogłaszam po raz któryś w coraz to innym wątku:-) ), ale może spróbujemy rozm.4:-)
 
Zuzia ja robię identiko!! Pampers Activ Baby na noc i wyjścia a Dada w domu. :tak:

Kupiłam wczoraj Dady 4 ciekawe, czy będą dobre??

Kurcze, a tych sleep&play nigdy nie miałam... chyba musszę sie zaopatrzyć w jedną paczkę i popróbować:tak:
 
reklama
A ja przetestowałam Dady, huggiesy, pampersy s&p i active baby. I powiem Wam że żadne idealne nie są, ale zdecydowanie najlepiej podchodzą nam Dady3 potem huggiesy 4(3są mniejsze niż innych firm), pampersy activ baby i na końcu s&p. S&p używamy w domu, są cienkie i mało siusków wytrzymają. Na noc najczęściej DADY i nawet bez przebierania w nocy zazwyczaj wytrzymują do rana, wszystkie inne przemakały już ok 3-4 godz.
 
Do góry