reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania o opieke nad dzidzia?

wielkie dzięki głuszek
na szczepienie idzie Mirek 05.06 i od razu wtedy go powaza - a wczesniej czeka go okropna wizyta u okulisty( po naswietlaniu) i u neurologa
strasznie boję sie okulisty - ponoć badania sa bolesne i nieprzyjemne :( :( :( :( :( :(
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIRUSIA Z OKAZJI PIERWSZEGO MIESIĄCA   :laugh: :laugh: :laugh:
 
Gluszku przepraszam ze tak pozno pisze ale nie nadarzam po prostu z czytaniem:)

a wiec nasza mala dziki Bogu nie ma kolki. Moja dieta jest taka jak w ciazy z tym, ze nie jem kapusty i roslin straczkowych oraz baaardzo mocno przyprawionych potraw(typu duuuzo curry, garam masala chilii czy cos w tym stylu, jem ale nie w nadmiarze:)

A jesli chodzi o wage to Hafsa wychodzac ze szpitala miala 2855g a teraz(przedwczoraj wazyona byla) miala juz 3600!!!!no to niezle prawda!!??

a przy cyku spedza 1,5godziny!!wstrasznie dlugo, ale inaczej nie zasnie jak bedzie karminei krotsze!

 
dzieki kate
juz sie nie martwie - trini mi wyjasniła na czym polegaja te badania i sa OK :D :D :D :D :D
niepotrzebnie niektórzy ludzie strasza
 
czyli wychodzi na to Tamarunia ze może sie okazac że można jeśc prawie wszystko ;D ;D
Co do tempa odpowiedzi się nie przejmuj - ja jeszcze 2 w 1 więc pytanie na razie było teoretyczne.
 
ja powoli do diety wprowadzam kolejne składniki a mleka nie załuje ani nabiału,
jutro próba z zieloną sałatą, ogórek zdał egzamin i i na wtorek mam przewidzianego pomidorka, oby nam sie udało!!!
Na razie kolek brak i ciesze sie bardzo, ale mała mało je z piersi tylko w dzie bo mam mało pokarmu juz nie wiem co robić aby go wywołac.
 
reklama
a ja moja karmie butelka mleko NAN ale dzisiaj jeszcze nie zrobila kupki isie martwie i spi po 5 godz?
 
Do góry