reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania o opieke nad dzidzia?

helunia - mój na poczatku robił kupki co 2 - 3 dni, terz codziennie lub co 2 dni. Pytałam się i w szpitalu i upediatry - jest to całkiem normalne. Nie martw się tym. Ważne, żeby dzidzia nie miała zaparcia.

Niworodki - śpią dużo
 
reklama
Moja na szczęście tylko na cycku i mam nadzieję, że tak pozostanie na długo. Też zaczynam pomału wprowadzać różne rzeczy. Wczoraj zjadłam nawet jogurt truskawkowy i jak na razie jest ok. Dzisiaj może pomidorek wprowadzę.
helunia moja też na początku miała takie spanie czasem po 5h. Ciesz się tym, póki tak długo śpi :) W nocy za to moja regularnie wstaje co 2h na jedzienie. Niedługo to będę mogła zegarek wg niej nastawiać ;D
 
helunia

mój po NAN (HA)- robił rzado kupki - naewt co 3 dni - daję mu Bebilon HA z prebiotykami i jest dużo lepiej - jak czytałam te prebiotyki wyścielają jelita pozytywna florą bakteryjną - dlatego może teraz robi lepiej kupki i... raczej nie ma kolek

ja stosuję mieszanki z HA ( dla alergików) - dlatego, ze moja Ania była uczulona na mleko i na mleczku pisze, ze to jest dla dzieci z podejrzeniem alergii - w czwartm miesiącu może przerzucę się na zwykłe tzn. bez HA ( jest dużo tańsze) - ale na razie wolę nie eksperymentować - bo te mleka " bezmleczne" są paskudne

trini - o ... ja tez sobie chyba zjem jogurt truskawkowy
 
agusia - mój ma super pupcię - zero odparzeń od porodu - po maści Bephanten - naprawdę jest rewelacyjna - inne masci sa gorsze ( nawet Sudocrem jest gorszy) - bo próbowałam - zasypki też nie są takie dobre
 
Dzieki.
Ja stosuje sudocrem, bo w sumie to dzis mu sie tak odparzyla ta dupcia.
Wogole to bardzo krotko dzis spi i nonstop chce jesc... ciagle mi wisi przy cycu. Nie wiem czy mu na to pozwalac??
 
agusiaaaa musisz sama zdecydowac. Jak moja chciala ciagle jesc to kupilam smoczek zeby choc troche ja odciagnac od cycka bo inaczej nic bym w domu nie zrobila. Teraz raczej je co godzine. Czasami dziecko sie nienajada i chce caly czas. No sama nie wiem. Musisz sama podjac decyzje. Mnie sie wydaje, ze dobrze jest jak chociaz co pol godziny je, bo wtedy przynajmniej troche pokarmu moze sie zgromadzic, a tak to ty nawet nie masz czasu cos zjesc czy sie napic jak ciagle wisi na cycku...
 
mam pytanko dziewczyny. Ten infacol na kolke jest niby dopiero od 1 miesiaca. mozna podac go wczesniej czy zaszkodze dzidzi?
 
reklama
Dzieki kate :) Wczoraj mielismy taki jazz ze nie wiedzialam juz jak Julci pomoc, Przemek pojechal do apteki, kupil to ale przeczytalismy ze od 1 miesiaca no i w koncu nie podalam. Buziaki. Aha/ a tam jest napisane ze przed karmieniem to zakropic. to za kazdym razem? bo skad ja bede wiedziala ze akurat dzis nasza myszka bedzie miala kolke? Wiem ze moje pytania sa glupiutkie ale wiecie- pierwsze dziecko- male doswiadczenie :)
 
Do góry