reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie do mam z PRUSZKOWA i okolic

AgaMP

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2005
Postów
137
Witam! Dowiedziałam sie niedawno, że istnieje jakiś żłobek w Tworkach (oprócz tego jednego znajdującego się w Pruszkowie) - czy wiecie coś na ten temat, jak tam jest.... POZDRAWIAM
 
reklama
o rany nie słyszałam, słyszałam o prywatnym przedszkolu w Tworkach że jest bardzo dobre
 
czesc, wlasnie przenieslismy sie do Pruszkowa i planuje zapisac moja coreczke do żłobka lub przedszkola w Pruszkowie. Agatka w lutym skonczy 3 lata. Czy mozecie mi polecic, ktorąś z tych placówek? Jakie macie dośw z tym żłobkiem?
 
Wiktoria! Ja zamierzam swojego malucha (obecnie 15 mies.) zapisać do żłobka tak w okolicach marca. Z tego co wiem są 3 grupy, od najnaj młodszych do tych najstarszych. Poza tym Twoja mała ma skończone 3 latka, więc spokojnie mozesz juz w przedszkolach pytać czy by ją przyjęli 9bo od 2,5 roku gdzieniegdzie przyjmują). W żłobku z tego co wiem 1 grupa (do ok 16 mies.) jest ok, a reszta ciut gorzej, ale nie wiem tak naprawdę na czym ta gorszość polega:), czy mniejsz zainteresowanie dzieckiem, itp. Wczesnej musisz tam zadzwonić i popytac o wolne miejsca, bo jak na dzień dziesiejszy ot w grudniu są a w styczniu chyba gorzej z miejscami. Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Hej
Wiktoria ja bym Ci radziła poszukac w przedszkolach, żłobek jest tylko jeden a przedszkól łącznie prywatnych i państwowych chyba z 16,
w której części Pruszku mieszkasz?

Ja zapisałam synka do żłobka od września i mam dość niemiłe wspomnienia,
byłam bardzo pozytywnie nastawiona, bo córeczka sąsiadki chodzi odkąd skonczyła pół roku jest 3 tygodnie starsza od mojego synka i sąsiadka sobie bardzo chwaliła, opiekę podejście opiekunek ale jej córeczka chodziła do pierwszej grupy, myślałam że Krystian też sie dostanie do tej pierwszej i będą razem a tu niespodzianka on miał 1 i 4 miesiace i dali go do drugiej grupy i żadnych możliwości negocjacji :baffled:.
On nigdy nie był z nikim poza mną i mężem a kobieta go porwala i zaprowadziła na sale i nie chciała go oddać kazała przyjść za min 2 godziny. Na drugi dzień to już mi siłą wyrwała bo on był zawsze ufny do obcych i pierwszego dnia poszedł sam, tłumaczyłam że to za duży stres a te że się przyzwyczai że tak trzeba nie podobało mi się to ja jestem za stopniowymi zmianami.
Synek był w żłobku 2 dni po 2 godziny, zaczął nas bić, gryźć, szczypać, rzucać się na ziemię i wrzeszczeć nie chciał spać.
Teraz moze być lepiej ale wtedy to te wszystkie dzieciaczki z 2 grupy ryczały tak że jak szłam go wcześniej odebrać to słychac było juz na połowie ulicy ich wrzask, byłam go wypisac półtorej tygodnia później a one nadal wrzeszczały, grupa 1 i 3 ok nie było takich płaczy tylko w tej drugiej grupie no i opiekunki zupełnie nie do dogadania :no:
pewnie by się w końcu przyzwyczaił mój smyk ale jakim kosztem :baffled:
ja zrezygnowałam,
straciłam lub zyskałam to że synek przestal być ufny do obcych, teraz do nikogo nie podejdzie od tak wszystkich się boi, to trwa do dzisiaj :zawstydzona/y:
 
przedszkolesasanka, krainalwaleona na forum są specjalne wątki do ogłaszania się, wpisywanie ogłoszeń w innych wątkach jest niezgodne z regulaminem a jeśli chcecie zamieścić reklamę na forum proszę skontaktować się z admin.
 
Ja polecam osobiście nowo otwarty żłobek o nazwie Wesołe Misie - w Pruszkowie. Super warunki i miłe opiekunkii. Cena początkowo była za wysoka, ale teraz jest lepiej, a poza tym z właścicielką można sie bez problemu dogadac.
 
reklama
Do góry