reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o luteinę

W dni nie płodne jest biały lub żółty, nie rozciąga sie, raczej klei. Czasem sluz płodny jest tak wodnisty, ze trudno go dostrzec, ale za to czuje sie mokro. Czasem czuć cos jakby mocz popuścił.
Właściwie dni płodne sa w te dni gdy musimy cześciej wymieniać wkładki.
image.jpeg
m
 
reklama
W dni nie płodne jest biały lub żółty, nie rozciąga sie, raczej klei. Czasem sluz płodny jest tak wodnisty, ze trudno go dostrzec, ale za to czuje sie mokro. Czasem czuć cos jakby mocz popuścił.
Właściwie dni płodne sa w te dni gdy musimy cześciej wymieniać wkładki.Zobacz załącznik 1150435m
a taki glutek jak kisiel, galaretka przezroczysta to on jest wtedy płodny? własnie taki miałam 2 dni temu.
 
W dni nie płodne jest biały lub żółty, nie rozciąga sie, raczej klei. Czasem sluz płodny jest tak wodnisty, ze trudno go dostrzec, ale za to czuje sie mokro. Czasem czuć cos jakby mocz popuścił.
Właściwie dni płodne sa w te dni gdy musimy cześciej wymieniać wkładki.Zobacz załącznik 1150435m
i na tym zdjęciu śluzu w którym dniu wystąpiłą owulacja?
 
Tak, to moze byc płodny.
Tylko to jest tak, ze skok temperatury musi sie zgrać ze sluzem. Po skoku sluz juz sie nie liczy. Wiec u ciebie trudno to stwierdzić.
I wiele kobiet ma podobny sluz 2-3 dni przed miesiaczka.
 
Przy 14 dniu cyklu pod spodem masz cyferki 1, 2 3 tak sa oznaczone pierwsze wyższe temperatury. Takjak u mnie na wykresie.
Ja unikam ciazy wiec moge współżyć przy 3 dniu wieczorem, jak ktos planuje ciaze to współżyje do 3
 
Przy 14 dniu cyklu pod spodem masz cyferki 1, 2 3 tak sa oznaczone pierwsze wyższe temperatury. Takjak u mnie na wykresie.
Ja unikam ciazy wiec moge współżyć przy 3 dniu wieczorem, jak ktos planuje ciaze to współżyje do 3
Rozumiem, ja teraz tylko robiłam testy owulacyjne i pokrywały się z tym śluzem, niestety nie mierzyłam temperatury. Planowany okres mam na 2 sierpnia. Zobaczymy :)
 
Ok. Dziękuję. Ja akurat mam aplikacje że mogę zaznaczyć zaburzone temperatury
Orientujesz się może czy mogą mi wychodzić testy pozytywne owulacyjne w 2 połowie cyklu? Dlaczego tak się dzieje że lh nie spada? Czy mimo to jest szansa na ciążę?🤔🤔🤔
 

Załączniki

  • IMG_20200719_153745.jpg
    IMG_20200719_153745.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 118
reklama
Do góry