reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratujcie bo oszaleje!!!;(

Mamakubusia87 oj dobrze to znam, przerabiałam dwa razy ;) krzyki, wybuchy złości ale do mnie - nie do dziecka,tak zareagował syn a córka pokazała swoją zazdrość poprzez zaprzestanie załatwiania potrzeb fizjologicznych do kibelka, pięknie robiła nie było żadnych wpadek a gdy wróciłam do domu z dzidzia ona wszystko ładowała w gacie. Moja pediatra powiedziała, że nie ma czegoś takiego jak brak zazdrości i poczucia zagrożenia gdy pojawia się rodzeństwo. To jest zawsze ale różnie się przejawia.. u Ciebie widać że synek poczuł się mocno zagrożony, Pamiętaj żeby nie zostawiać maleństwa w zasięgu jego rączek bo może chcieć go walnąć. Synek koleżanki z całej siły kopnął nowonarodzona siostrę w brzuch, wylądowali w szpitalu. Oczywiście tego nie życzę ale ostrożności nigdy dość :) u mnie pomogła zabawa z dziećmi, poświęcanie im bardzo dużo czasu, wszystko z nimi robiłam nawet pranie wieszałam .. trwało to jakieś 3 tyg później było znacznie lepiej :) trzymaj się, niech mąż też poświęci więcej czasu synkowi. Masz burze hormonalną wiem jaki to hardcore dla kobiety, ale dasz rade!
 
reklama
Do góry