reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja rodziny

sospettosa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2009
Postów
591
Miasto
Lubuskie
Hej,
Jak zareagowały Wasze Rodziny na wieść o Dziecince? Nasze ciąże są jeszcze młode, więc może rodziny jeszcze nic nie wiedzą :) ?

A Tatusiowie?

U mnie była konsternacja, później brakowało nam słów, a później wielka radość :)
 
reklama
My chcemy powiedzieć po pierwszej wizycie, kiedy wszystko będzie potwierdzone przez lekarza, ale nie spodziewam sie zaskoczenia poniewaz wszyscy wiedzieli, ze staramy sie o kolejne dziecko. My natomiast z meżem cieszymy się jak dzieci :-)
 
no ja powiedziałam rodzinie, co do jego rodziny oni nawet nie wiedzą o moim istnieniu. Ponadto jestem jeszcze mężatką...więc chyba rodzice G padna na zawał jak się dowiedzą.
Dziś jedziemy do moich rodziców...nie mam weny, bo już nastawiam się na gadki typu:
- jeszcze się nie rozwiodłaś, a już komplikujesz jeszcze bardziej,
- dziecko trzeba jakos wychować, nie macie przecież za co
- gdzie będziecie mieszkac?
- co z twoją pracą magisterską?

ech ech ;/
 
moj tz to juz obdzwonil chyba wszystkich :biggrin2::biggrin2::biggrin2: zaczal od szefa (jego szef wiedzial o wszystkim, sam nam dal namiary na lekarza akupunktory ktory jest tutaj bardzo ceniony i pomogl wielu kobietom takim jak ja ale jakos sie nie zdecydowalismy... tzn chcielismy isc ale wczesniej zaszlam w ciaze :biggrin2::biggrin2:)... w ogole numer bo szef gdzies w azji a moj tz nie wiedzial wiec go obudzil bo to u nich nad ranem bylo, ale szef sie ucieszyl i gratulowal... :biggrin2::biggrin2::biggrin2: ja jeszcze czekam zeby mojej rodzince powiedziec bo chce sie upewnic ze wszystko bedzie ok a poza tym chce im wyslac zdjecia... :biggrin2::biggrin2::biggrin2: wiec musze czekac do pierwszego usg ktore bedzie najwczesniej w 12tc... :confused::confused::confused: witamy w uk :confused::confused::confused:
 
My powiemy dzisiaj, skoro babcia nas rozszyfrowała wczoraj (pisałam o tym na ogolnym) to nie ma co juz nic ukrywac, teraz i tak juz by sie wydało :-)
ale jakos mnie to nie przeraza to wszyscy doskonale wiedzieli, ze chcemy miec wlasnie teraz drugie dziecko :-)
 
My powiemy dzisiaj, skoro babcia nas rozszyfrowała wczoraj (pisałam o tym na ogolnym) to nie ma co juz nic ukrywac, teraz i tak juz by sie wydało :-)
ale jakos mnie to nie przeraza to wszyscy doskonale wiedzieli, ze chcemy miec wlasnie teraz drugie dziecko
:-)
 
reklama
Ja powiedziałam dzisiaj swoim rodzicom, reakcja mojego ojca była straszna zaczoł mnie wyzywac ze jestem głupia, nie normalna o czym my myslimy i takie tam ze nie daje sobie rady z jednym dzieckiem i to on niby musi sie nim opiekowac( przez rok był tylko raz z natka na spacerze):no::no::no: marze zeby jak najszybciej sie wyprowadzic od rodzicow



 
Do góry