• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Corazon, Kocurku, Made:-)


ale Wy macie tu wesoło:-D


gdzieś o oczy mi się rzuciło, ze u którejś 3 raz burza:laugh2:
no cóż, co to są 3 razy:laugh2:

u nas od 7 grzmi z godzinną przerwą i znów zaczyna:wściekła/y::wściekła/y: oby mój Maluch jeszcze pospał...

a tak w ogóle, proszę mojego przystojniaka:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paczaj, paczaj :eek: ale nie za długo! :-p:-):-):-)


Cudny jest....echh i na dodatek starszy i ruchliwy....będę musiała popracować nad Borisem :hmm:
Ale to jak wstanie :eek:
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny:-D

Made
dobre:laugh2:


Made, co do tej ruchliwości, to czasami by się chciało, zeby tylko siedział:laugh2:

wczoraj myjąc naczynia, coś cicho jest, byłam pewna, ze mały na balkonie więc idę zobaczyć co tam majstruje, nawet nie doszłam na balkon, bo stanęłam w ryta :szok: moje dziecko siedziało na meblach:szok::sorry: i zacieszał, bo w końcu dorwał kabelki przy gniazdku:eek:
 
Ostatnia edycja:
ewcia??? Dla bezpieczeństwa radzę Ci usunąć te piękne zdjęcia :-) KUOT może łoszaleć! :))))))))) NO DOBRA :zawstydzona/y: ja też! :-D


Ale szkutnik z tego PRZYSTOJNIAKA :-D)))) Ale takiemu to się wszystko wybacza :rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
ewcia - e nie....ja tak z zazdrości ino gadam :zawstydzona/y: Ślicznego masz synka :tak:


Moja siostra z Balbinką i resztą pojechała nad morze się połopalać :rofl2: Porównamy łopalenizny jak przyjedzie :-D))))))))))


jos - ja nie wiem, bo byłam porwana :szok: dopiero co jestem :eek:
 
reklama
Josephine, Twoi chłopcy też słodziaki!!!:tak:

Made, spoko;-) ale ja zawsze po jakimś czasie usuwam:sorry:



Mój kurczak od półtorej godziny śpiocha, a zaczęło grzmieć i to porządnie:eek: no cóż... chyba ma dobry sen:-D no, w sumie jak przy obiedzie oczy Mu się zamykały a buźka otwierała hahaha, to musi mieć porządny sen hahahaha
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry