mademoiselle
Fanka BB :)
Oj to nie pomogę
mi się ledwo udało zapamiętać jak się tutaj wstawia.....może cora pomoże?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ŚLicznie!

niech mnie ktoś zaszczeli..... i jeszcze praca umysłowa mnie czeka
będę wyliczać wypłaty

zdjęcia wstaw niezbędników
pełen luksus! A wiesz, że dzisiaj była akcja: Klima w autobusach? Straszne kary podobno za to są nakładane na przewoźników
Warunek tylko musi być podstawowy: Pojazd musi być w klimę wyposażony! :-):-):-)
Ludzie to jednak mają gest! Ja unikam środków komunikacji miejskiej latem jak ognia
wszystko zniesę, ale nie smród 

i to do końca lipca!!!
i szczypanie