• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Oświadczam wszem i wobec że mam dośc papierzysk i idę do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doczytałam ostatni kawałek ale bez porządnego przeczytania całości nijak się odnieść nie mogę:((
Ale widzę że kawa się leje i humorki dopisują więc dobrze:))

Pana w lateksie też jednym okiem dojrzałam ale nie mój typ kompletnie:no:

o pierogach hamerykańskich i Koutowej poczcie też wiem, i kawałku szafy i zapraszaniu Wioli też. Żeby nie było że nie czytam:-p

O meblach się nie wypowiadam bo domu nie mam więc nei mam gdzie, i nie mam za co i nie mam czasu. i O! i nawet nie oglądam, ani jednym okiem...

Dziękuje za uwagę. Ide do domu:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry