• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja to w ogole nudna jestem, a moze raczej starodawna...najlepiej lubie meble w kolorze naturalnego drewna, nie lubie blyszczacych mebli, nie lubie duzo szkla, sciany lubie w kolorze, biel mnie przeraza :zawstydzona/y:
 
RURECKO mam zamiar wysikać się na zapas pięć razy zanim się Ufolek obudzi :eek: Na zapas! :-D

WIOLU :szok: Kocur zaniemógł!!
To KOGO kocur ma zapraszać, żeby się dobrze u kocura czuł ???????????????????? :szok:
A wiem - JOS! :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Kocurze, Mademoiselle - oswiadczam, ze umierac z nudow nie zamierzam. :laugh2: Moja wypowiedz odnosnie wiania nuda dotyczyla mojego gniazdka. :-p Cudze gniazdka moga sobie wiac czym popadnie, bo to przecie nie mnie ma sie podobac! :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry