• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mademoiselle - tak, ten kolor. Byly inne, tez fajne, ale stwierdzilam, ze ten bedzie praktyczny. Mam nadzieje, ze bedzie sie sprawowac. Czytalam recenzje i ma bardzo pozytywne, poza tym jedna kolezanka mi polecala. Zobaczymy! ;-)

Pok -
tez sobie lacze surowy i dosc skromny styl skandynawski z a'la starodawnymi meblami. ;-) Nie lubie wszystkiego na jedno kopyto, bo strasznie wieje nuda. ;-)
 
A polej MADE, bo mnie się ewidentnie zwoje rozprostowały dzisiaj .... :eek::-D:-D

MARY to ja Cię nie zaproszę, bo mi umrzesz z nudów :-p - u mnie szaro-biało-kremowo-brązowo-szklano-chromowano-kamienno-lustrzano prawie WSZĘDZIE :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry