mary-beth
Fanka BB :)
Pok - ale ja pytalam bardziej o to, czy lubisz taki styl. Bo Hemnes wlasnie w tym stylu jest troche. ;-) PAX to zawsze jest szkielet garderoby (albo prawie zawsze), ale front sobie mozna zmieniac i mnie sie te wlasnie najbardziej podobaja. Ale kazdy ma swoj wlasny smak. ;-)
ale tego modernego i z lustrem, super jest! Tylko jedna listewka aluminiowa, wykończeniowa jest przydługawa i muszę dociąć jakimś sprzętem :/ Ale bardzo pojemne szafsko 
))) Zrobię nam kawy, kcesz? ;-)

