WIOLKA1509
Fanka BB :)
Ewcia ale sliczny i ten usmiech -powalajacy:-)
Lil zakochalam sie w dywanie , ale drogi strasznie z tego co widac na zdjeciu to jakosciowo powinien byc swietny
Kocie a jak u was? Olenka dala pospac?
Monia wspolczuje papierkow . jak nocka?
Lil zakochalam sie w dywanie , ale drogi strasznie z tego co widac na zdjeciu to jakosciowo powinien byc swietny
Kocie a jak u was? Olenka dala pospac?
Monia wspolczuje papierkow . jak nocka?
A nocki..? raz lepsze raz gorsze, ale nie mogę narzekać, bo te 5 godzin zawsze pośpię, chociaż budzę się parę razy, żeby pogłaskać, przykryć, poprawić ufolkowi pozycję (obkręcić) itp. 



I jak JA wyglądam???? Pryszcze, straszliwie przetłuszczające się włosy (a nie mogę myć codziennie z Ufolkiem, bo samo suszenie zajmuje pół godziny prawie, a tyle Ufolek nie zniesie w łazience! - ja mam miliardy cieniuteńkich włosów i szybciej się nie da
)