M
motylek1135
Gość
EWELINKO papa;-)
IWONKO no nie można
EWCIA witaj
IWONKO no nie można

EWCIA witaj
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

biedactwo nie wiem co Ci poradzić więc tylko mocno tulamDziewczynki, dziękuję...nie tracę nadziei, po prostu zaczyna dochodzić do mnie trzeźwe ocenianie sytuacji w jakiej jestem...
Bo to nie chodzi tylko o moje lipcowe badanie...znów są problemy z "żołnierzami" P...tym bardziej gin była zaskoczona, bo poprzednim razem nasionko wyszło znakomicie, a teraz znowu porażka...mam mętlik w głowie...
no już sie bałam że dla mnie nie starczy a ja łasuch jestemmmmm naleśnikiiiiiiii
Ja mogę częstować zapiekanką, właśnie wyłączyłam piekarnik, mniam, męża zaraz wołam na obiadek, ale jest tyle że dla Was też wystarczy;-)
A ja mam po nich zgagę
