Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dzięki, tak zrobię. Tylko nie wiem czy nie lepiej od razu na policję, bo już miałam taką sytuację, że dwa razy zgłaszałam w pewnej sprawie spór i oni rozłożyli ręce i kazali na policję zgłościć. I tak mam 300 zł w d.... Matko, co za ludzie...
Mlodamamusia 300 zł . Trzymam &&&&&&&&&&&&&&& mocno :-)
Gumisia to fakt, wzruszający jest ten wiersz...![]()
Współczuję Ci bo wiem jakie to straszne!oliwka - Nikomu nie życzysz ? a to dobre !! JA mam postać zaparciową od 3 lat i też jej nikomu nie życzę![]()
