mnie tez sie objawy zaczely 2 tyg po wiadomosci ze jestem w ciazy, ale przeczucia mialam juz 10 dni przed testem
nie nakrecam sie, musze sie zaczac godzic z tym ze @ bedzie, choc wiem ze bede i tak smutna jak przyjdzie bo nadzieja sie tli, i w zwiazku z ta nadzieja jesli @ nie przyjdzie teraz to w pn robie owulacyjny
mamitka a jak przeczucia u ciebie ?
mamitka a jak przeczucia u ciebie ?

najważniejsza rzecz, mieszkanie już za nami, ale, to nie koniec walki z codziennością, ale jeden wielki kamień milowy za nami 