Czarny Kocur
Made by Made :*
O ale wesoło się wczoraj zrobiło :-) - łeeeeee wysokich nie lubię
i chudych też nie lubię
;-)
Mój G jest tylko jakieś 15cm ode mnie wyższy, ale za to 30kg cięższy
A w ogóle facet ma być facet nie lalka, a co gorsza CIACHO - jak mi koleżanki mówią, że spotkały niezłe ciacho, to jest duża szansa, że to ciacho by mi nie smakowało

O - np. taki młodszy Bruce Willis :-):-) - to jest facet

Dojadam jajecznicę i pół wiejskiego chleba (??!!) i banana i precelka.. (o kurczę..) i dopijam kawkę i pół litra mleka (!!!) i lecę do łazienki
)))
Dzisiaj mnie nie będzie, a jutro może wieczorkiem wpadnę
))))
Miłego weekendu dla Wszystkich!!!
Trzymam kciuki za zizi i za tatę rureczki i jeśli zapomniałam o kimś, kto na cos czeka to też trzymam
))))))) papa :-)
młodamamusia ani się waż rodzić, jak kocurka nie będzie !!!!


boogie Ty zresztą też !!!

BUZIAKI :-)
i chudych też nie lubię
;-)Mój G jest tylko jakieś 15cm ode mnie wyższy, ale za to 30kg cięższy

A w ogóle facet ma być facet nie lalka, a co gorsza CIACHO - jak mi koleżanki mówią, że spotkały niezłe ciacho, to jest duża szansa, że to ciacho by mi nie smakowało


O - np. taki młodszy Bruce Willis :-):-) - to jest facet


Dojadam jajecznicę i pół wiejskiego chleba (??!!) i banana i precelka.. (o kurczę..) i dopijam kawkę i pół litra mleka (!!!) i lecę do łazienki
Dzisiaj mnie nie będzie, a jutro może wieczorkiem wpadnę
Miłego weekendu dla Wszystkich!!!
Trzymam kciuki za zizi i za tatę rureczki i jeśli zapomniałam o kimś, kto na cos czeka to też trzymam
młodamamusia ani się waż rodzić, jak kocurka nie będzie !!!!



boogie Ty zresztą też !!!


BUZIAKI :-)
Ostatnia edycja:

jeszcze trochę i Remi będzie ze mną, ale czy to musi tak wyglądać???