• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Lil,tak,jesteśmy już u siebie.My niestety wciąż jeden pokój,mamy ok 50m z łazienką i kuchnią.
Mamy drugi pokój na dole ale bez wejścia do niego z domu...architekt pomylił się w obliczeniach i nie starczyło miejsca na zejście...Teraz zbieramy na klatkę schodową zewnętrzną...

Kocie,mam pojęcie,mam:)
 
Kocurku ależ Ty masz oczy!!!!!!!!!! WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Oleńka faktycznie już się ślicznie uśmiecha - i oczka to chyba będzie miała po Tobie co????

A siła woli u mnie nie zadziała, bo ja to jak chorągiewka teraz - sama nie wiem czego chcę!
 
hahaha..!! lili kochanie... :-D:-D:-D:-D tak mi to ŁOKO jakoś w zbliżeniu wyszło :-D:-D:-D nie wyciągaj pochopnych wniosków :-D:-D:-D A mała według praw genetyki powinna dziedziczyć po mnie, choć G. chciałby, żeby miała po nim niebiesko-szare :-):-):-)
 
reklama
Kocurku z tego co widzę to masz piękne duże czarne oczy i to chyba nie tylko kwestia zdjęcia????? I maleństwo póki co chyba też ma ciemne oczy czy się mylę????? Generalnie to dzieciaczki mają niebieskie oczy przez parę miesięcy, ale znam wyjątki! Jeszcze raz idę popatrzeć na Wasze zdjęcia :-)

Rureczko i zleci prędzej niż myślisz ten czas :-)

Dojrzałam taki ciemno niebieski w jej oczach :))) Bardzo bardzo ciemny :))) I tak stwierdzam, że Oleńka ma piękny kształt główki!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry