Czarny Kocur
Made by Made :*
dzękuję Wam pięknie :****
na razie mój żabolek idzie w ciemny blond i ciemnoszare oczka...zobaczymy :-):-):-)
Na zdjęciach wydaje się dużo większa, niż w rzeczywistości kruszyna moja... A główka już taki okrąglaczek się zrobił, bo wcześniej bardzo była wydłużona
))))
na razie mój żabolek idzie w ciemny blond i ciemnoszare oczka...zobaczymy :-):-):-)
Na zdjęciach wydaje się dużo większa, niż w rzeczywistości kruszyna moja... A główka już taki okrąglaczek się zrobił, bo wcześniej bardzo była wydłużona
Ostatnia edycja:
. lukasz po naszym powrocie do domu mial wolna sobote i niedziele a w poniedzialek zostalysmy juz same, w piatek wieczorem wrocilysmy do domu.
To wstawię jeszcze jedno zdjątko - to Oleńka w swoim "łóżeczku"
Pozdrawiam