• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej Dziewuszki :)

Melduję się i ja... oczywiście po pracy poszłam spać, tak, że gdyby mnie Łukasz smsem nie obudził, to zaspałabym na wizytę.
U lekarza wszystko dobrze, z fasolką wszystko dobrze, serduszko ładnie biło. 8/9 tydzień. Powiedziała, żeby się nie martwić przeziębieniami, bo w ciąży ze względu na obniżoną odporność mogą się częściej zdarzać.
Później Wam wkleję zdjęcie :)

Do pracy znaleźli już zastępstwo, więc 31.10 idę po zwolnienie. Jestem bardzo szcześliwa, że jeszcze tylko 4 dni.

Wybaczcie, że dzisiaj tylko od siebie, ale dosłownie padam na ryjek :(((

Buziaki dla Wszystkich :*
 
halo halo - jest ktoś na linii?

Lil-no ja jestem z dziećmi cały dzień-Daniel nie chodzi jeszcze do przedszkola ale planujemy go oddać w przyszłym roku;)

miłego wieczorka wszystkim
 
Oliwka no to dobrze :)


Asionku a czemu mąż Cię wkurza??? Jak Twój maluch???



Moje zmęczenie powoli sięga zenitu, tak więc czas na kąpiel, piżamkę, jakąś kolacyjkę i mam nadzieję, że o 20 uda mi się już iść spać i zasnąć....Mała coś nerwowa teraz, dostała mega czkawki, pomaga tylko noszenie, zobaczymy, o której zaśnie...BUZIAKI DLA WAS I JESTEM JUTRO Z RANA!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że więcej nas zza krzaków wyjdzie! Musimy jakąś akcję zorganizować NIE DAJMY SIĘ JESIENNEJ DEPRESJI i się nawzajem wspierać! Mi pisanie z Wami bardzo pomaga! Chyba się uzależniłam, ale skoro na razie alkoholu pić nie mogę to cóż znaczy takie malutkie uzależnienie od forum :rofl2:

ehh moj to chyba ma jakas depreche , albo mu palma na leb bije :-D:szok: mam nadzieje , ze to chwilowe , bo mam go dosc :/
racja trzeba sie trzymac razem :) mi od razu lepiej jak z wami popisze :) i tez juz od BB uzalezniona jestem !! od czegos trzeba hehe
szczegolnie teraz jak nic nie wolno prawie nam :)
dobrej nocki !

Asionku to robi Frida więc powinno być u was, ona chyba ogolnodostepna

wiesz w tym dziewnym kraju nawet fridy nie widzialam :/ u nas w miescie ogolnie nie ma wogole sklepow z artykulami dla dzieci !! sa w CH jakies odpady kilka sztuk na krzyz i wsio ... za to ubran od pyty jest , co krok sklep z nimi ...

Hej Dziewuszki :)

Melduję się i ja... oczywiście po pracy poszłam spać, tak, że gdyby mnie Łukasz smsem nie obudził, to zaspałabym na wizytę.
U lekarza wszystko dobrze, z fasolką wszystko dobrze, serduszko ładnie biło. 8/9 tydzień. Powiedziała, żeby się nie martwić przeziębieniami, bo w ciąży ze względu na obniżoną odporność mogą się częściej zdarzać.
Później Wam wkleję zdjęcie :)

Do pracy znaleźli już zastępstwo, więc 31.10 idę po zwolnienie. Jestem bardzo szcześliwa, że jeszcze tylko 4 dni.

Wybaczcie, że dzisiaj tylko od siebie, ale dosłownie padam na ryjek :(((

Buziaki dla Wszystkich :*

super , ze jest oki :) no i juz niedlugo wolne i sie wyspisz w koncu i polenisz ! :)

lili
Bardzo Dziękuję! : ***
:-):-):-) Tak- mój malutek dziś kończy miesiąc :sorry2:

wszystkiego naj dla malutkiej Oli :))

lil maja dziękuję, jestem wyspana... synuś daje pospać na szczęscie - chwała mu za to... a z brzuszkiem hm... to chwilowe napady, które szybko mijają - uf uf uf.A u Ciebie jak tam?
zizi kochana pamiętamy o Tobie i trzymamy mocno kciuki, aby pojawiła się fasolka :zawstydzona/y:

moj juz tez po walce zasnal ... ufffff hehe
 
Byłam u ginka,endo 6mm,owu będzie z prawego.
Zmienił mi Bromka na inny lek,jutro zaczynam brać.
Dostałam też skierowanie na Ts coś tam,glukoza na czczo...więcej nie odczytałam,jutro rano pójdę do laboratorium.
W piątek usg,będziemy się monitorować.
 
hello
witam sie wieczornie
niestety ale nie wniose nic pozytywnego i wesolego na watek dzis, zero pozytywnych nowienk, ani zakupowuych anegdotek

ROZLOZYLO MNIE!!! PRZEZIEBIENIE
mam ochote wlanac glowe w mur... Cholera wybralam sie na 12 dni wakacji, ostatnie odsapniecie ^przed porodem i jazda"po"... mialam nadrabiac nad ranem nieprzespane nocki.... I co ????
Nie spie przez kaszel i drapanie w gardle! przeciez to normalnie jakies fatum!!!!
Poszlam dzis do lekarza ludzac sie po cichutku, ze cos mi przepisze a tu doopa!!!!!!!!!!!!!!! NIC! kazdy lek nie dla ciezarnej!
zadnych pastylek, niczego.... MIOD I CYTRYNA...
Po takie leki to SE moglam sama isc, do supermarketu...
opadam z il, fizycznie i moralnie... mialam wykorzystac te wakacje na maxa i co??? cytryna to ja sie bede dluzej leczyc niz wakacje trwaja... TRAGEDIA NORMALNIE :(((((((((((((((((((((((((((((
deprecha....

agapa : idz do lekarza, to nie jets normalne zbeyè kobieta w ciazy mdlala! moze cos sie dzieje ... nie chce cie straszyc, nie chodzi o to zeby panikowac... ale nigdy nie wiadomo...lepiej uwazac...

kocurek : super ze juz jestescie w domku :) i 100 lat dla Oli :)))

asionek : oby bole brzuszka przeszly!!!!!!!!!!!!!!!!

zizi : glowa do gory!!!

carola : &&&&& za monitoring i oby po zmianie leku bylo lepiej !

rurka : super nowinki :) dzidziowo zwolnieniowe :)

serg, mloda, just : ?????????????????????????????????????????
 
Oliwka oby te nowe tabsy byly lepsze !!

Jos o kurka co za pech :/
pij hernate z duza iloscia miodu i cytryny , na gardlo w patece wez takie naturalne z propolisu tabletki , albo z cukru jakiegos tam takie czarne niedobre jak cholera , ale pomagaja , ja je w ciazy bralam w aptece mi dali :)
jak kaszel to zrob syrop z cebuli
ja sie wyleczylam tak i powiem ci , ze mega szybko jak na mnie , bo ja na antybiotyku najmocniejszym moge 3 tyg. sie leczyc i du...
u mnie zawsze zapalenie oskrzeli sie robi z byle kataru :( i bardzo sie balam , ze tak bedzie w ciazy , ale na szczescie udalo sie wyleczyc natura sama :)
zdrowka duzo !!
 
:-) DZIEŃ DOBRY :-)
:-D Nie ogarniam jeszcze niczego :-) Ale jestem już z Wami :rofl2:
Najważniejsze, że syn pojechał do szkoły, a Ola wreszcie zasnęła...
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc kobitki.
jos zdrowka
kocurku gratuluje zakonczenia akcji przeprowadzka.wklej nam zdjecia . a wiesz co u Made?
asionek kolki sa niestety o roznych porach dnia , przynajmniej Iwa tak mniala...
lil, paulina dobre z was matki a to ze czasem macie chec odpoczac od tego wszystkiego to nic dziwnego , pamietam ze jak Iwa byla mala to tez wiecznie zmeczona bylam a mialam tylko jedno dziecko.
carola &&&&&&&&za monitoring
zizi, ajas, palemko &&&&&&&&&&za wasze fasolki
zizi co z tesciem?
buziaczki dla wszystkich
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry