just_boogie
Mama Pędzącej Stopy
na temat "spacerujących kup" to już esej można by napisać w naszym przypadku, moim i Remika
taka mała pupa, a taka DUŻA kupa 





Wiolka, Lilu, Kocurek
Lilu humor trochę lepszy
Wiolka Twoja córa sama spała, a mój synek sam spać nie lubi
i teraz łóżko dzielę z Remikiem, bo jak nie, to jest taki płacz i lament, że ostatnio do 23 była walka, kto kogo szybciej uśpi i niestety przegrałam 
taka mała pupa, a taka DUŻA kupa 





Wiolka, Lilu, Kocurek

Lilu humor trochę lepszy

Wiolka Twoja córa sama spała, a mój synek sam spać nie lubi

i teraz łóżko dzielę z Remikiem, bo jak nie, to jest taki płacz i lament, że ostatnio do 23 była walka, kto kogo szybciej uśpi i niestety przegrałam 

A tak ogólnie to mamy trzy sypialnie - nasza, Kamila i Oli, łazienkę, dodatkowe WC, ogromniasty salon z kuchnią i jadalnią i ogromniasty hall, a z pomieszczeń to jeszcze wiatrołap i garaż z kotłownią. To wszystko na 146 metrach i na jednym poziomie. Jeszcze sporo jest tutaj do zrobienia, wykończenia, poprawienia.. ale to pomału, kasy brakło ;-)
wiolu... Teraz będę prawdziwą, pełnoetatową kurą domową 