lil_maja
Fanka BB :)
Rurka super z tym zwolnieniem!
Kocurku ja tę datę 24.09 będę zawsze pamiętać - bo wtedy mój facet ma akurat urodziny :-) Zapomniałam Ci o tym od razu napisać :-)
Pysia no u mnie różnie z tym wyspaniem...Dziś lepiej niż wczoraj - bo wczoraj mała się budziła co mniej niż 2 godziny - a dziś w nocy jakby troszkę rzadziej hehe :-) No i wstałam dopiero po 7, bo Maciuś też jeszcze spał - jak Maciuś wstanie o 6 to od razu do mnie leci i tyle spania.....
Paulinka kurcze co Ty robisz cały dzień z dzieciaczkami? Ja się bałam, że psychicznie nie wytrzymam i Maciuś poszedł do przedszkola - ale mam wyrzuty, bo przynosi choroby i przez to chorowanie nie może się tak całkiem wdrożyć w to przedszkole...No i nawet 3 lat nie ma skończonych :-(
Jos bidulko - Ty też widzę, że się męczysz na sam koniec ciąży...Ale możesz sobie większość dnia poleżeć i poleniuchować?? Trzymam kciuki za Twoje zdrówko!!!!!
Asionku moja mała też ma ewidentne problemy z kupą! Ja czasem jak ją przewijam i przecieram chusteczką to tak jej dziurkę w pupce lekko tą chusteczką nacisnę i wtedy kupka od razu leci...Nie wiem czy można tak robić, ale kurcze działa....nic tam jej do środka nie wkładam tylko lekko naciskam...A i wczoraj jej podałam parę kropel ESPUMISANU - bo miała dość płaczliwie popołudnie....Chyba będę dawać profilaktycznie i też podam ten LACIDOBABY jak Paulinka radziła....
Oliwka no to mam nadzieję, że pójdzie teraz ku lepszemu!!!!!!!! Obyś nie miała już mdłości i wymiotów po tym nowym leku! I pisz nam relacje - może AJAS też by sobie zmieniła ten lek??? A jaka jest nazwa tego nowego leku??? No i zaciskam kciuki za monitoring!!!!
Wioluś no nareszcie jesteś!! Jak się czujesz??? Mdłości już przechodzą???? Kiedy masz jakąś wizytę teraz????
Kocurku gratuluję przeprowadzki!!!!!!! Jesteś dzielna i pracowita! Ja podziwiam i jak to się teraz mówi PEŁEN SZACUN!!!!!!!!!!!! Pisz nam jakie wrażenia w nowym domku! Ciepło macie???
Kocurku ja tę datę 24.09 będę zawsze pamiętać - bo wtedy mój facet ma akurat urodziny :-) Zapomniałam Ci o tym od razu napisać :-)
Pysia no u mnie różnie z tym wyspaniem...Dziś lepiej niż wczoraj - bo wczoraj mała się budziła co mniej niż 2 godziny - a dziś w nocy jakby troszkę rzadziej hehe :-) No i wstałam dopiero po 7, bo Maciuś też jeszcze spał - jak Maciuś wstanie o 6 to od razu do mnie leci i tyle spania.....
Paulinka kurcze co Ty robisz cały dzień z dzieciaczkami? Ja się bałam, że psychicznie nie wytrzymam i Maciuś poszedł do przedszkola - ale mam wyrzuty, bo przynosi choroby i przez to chorowanie nie może się tak całkiem wdrożyć w to przedszkole...No i nawet 3 lat nie ma skończonych :-(
Jos bidulko - Ty też widzę, że się męczysz na sam koniec ciąży...Ale możesz sobie większość dnia poleżeć i poleniuchować?? Trzymam kciuki za Twoje zdrówko!!!!!
Asionku moja mała też ma ewidentne problemy z kupą! Ja czasem jak ją przewijam i przecieram chusteczką to tak jej dziurkę w pupce lekko tą chusteczką nacisnę i wtedy kupka od razu leci...Nie wiem czy można tak robić, ale kurcze działa....nic tam jej do środka nie wkładam tylko lekko naciskam...A i wczoraj jej podałam parę kropel ESPUMISANU - bo miała dość płaczliwie popołudnie....Chyba będę dawać profilaktycznie i też podam ten LACIDOBABY jak Paulinka radziła....
Oliwka no to mam nadzieję, że pójdzie teraz ku lepszemu!!!!!!!! Obyś nie miała już mdłości i wymiotów po tym nowym leku! I pisz nam relacje - może AJAS też by sobie zmieniła ten lek??? A jaka jest nazwa tego nowego leku??? No i zaciskam kciuki za monitoring!!!!
Wioluś no nareszcie jesteś!! Jak się czujesz??? Mdłości już przechodzą???? Kiedy masz jakąś wizytę teraz????
Kocurku gratuluję przeprowadzki!!!!!!! Jesteś dzielna i pracowita! Ja podziwiam i jak to się teraz mówi PEŁEN SZACUN!!!!!!!!!!!! Pisz nam jakie wrażenia w nowym domku! Ciepło macie???

KOCURRREK I MALEŃKA (nie) CZARNA
rośnij zdrowa Maleńka Olu :* 


W ogóle zmieniła dzienny rozkład kupowy tteraz nie co 3 godziny, tylko co ok.6, ale za to taaaaka ilość, że wszystko mamy dokumentnie uwalone - brzuszek, plecki, bodziaka, śpiochy i mamę
bo lubi sobie robić w trakcie karmienia