reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aniabb77: no napewno cena ma wpływ na jakość ale czy najdrozszy znaczy najlepszy ???:confused: pewnie niekoniecznie dlatego zapytałam który jest najlepszy;-) jeśli ktoś wie jaki powinnam wybrać , albo jaki sam brał to proszę o porade, bo wbrew pozorom jak weszłam do apteki internetowej to maja tam troche rodzajów tego kwasu foliowego a ja nie wiem czym sie sugerować więc prosze o pomoc.
 
reklama
może masz rację , dawno temu była w ciąży od tego czasu wiele się zmieniło , wydaje mi się że duże znaczenie ma też firma jej nazwa i prestiż na rynku .
 
może masz rację , dawno temu była w ciąży od tego czasu wiele się zmieniło , wydaje mi się że duże znaczenie ma też firma jej nazwa i prestiż na rynku .
no własnie mi tez sie tak zdaje a ze duży wybur tego jest na rynku a niekture z Was juz mają dzieci to pewno bardziej zorientowane są i pomyslałam sobie że mogły by mi podpowiedzieć;-)

Dobra kobitki ja na razie zmykam trza sie do domku szykować ale jak by ktoś wiedział który kwas foliowy najlepszy to dajcie znać i dozobaczenia jutro bo dzis już pewno nie będe miała sił na komputer :)
pozdrawiam i życze upojnej nocy i oczywiście żeby fasolki sie zasiały :-D;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marylka, mnie lekarz powiedział, żebym powiedziała w aptece, że chcę taki najzwyklejszy kwas foliowy, on jest tani, a inne droższe a niczym się nie różnią, tylko mają swoją nazwę;-)
Ja płaciłam za kwas niecałe 4 zł.
 
Czesc kobietki,
nadrobilam i odpisuje:
mama05-ale fajnie masz, ja tez bym chciala tyle rodzeństwa, mam tylko braciszka
agus_kula- nie dajcie się choróbsku!
agnieszka.kk – 3.30 brrr mi by było się trudno przestawic, ale wierze w ciebie
aniabb77- witaj, zycze by się udalo
josephine-kupa nerwow, ale pomysl dokonalas niemożliwego-będą paszporty na czas
maryla86-ja łykałam Folik –nie wiem czy najlepszy, taki polecila mi pani w aptece

U mnie dzien jak codzien, tylko tyle ze od godzinki mam weekend i mezulek z mala siedzi, a ja wypoczywam, czyli zaczelam od bb, a zaraz na zakupki jade by jutro tylko po chlebek wyskoczyc i nie stac w mega kolejkach...
A wieczorek do kina sie wybieram, bo od 5tyg czasu nie mam, a avatara chcialam zobaczyc, i wszystko wskazuje ze sie w koncu uda
 
Czesc kobietki,
nadrobilam i odpisuje:
mama05-ale fajnie masz, ja tez bym chciala tyle rodzeństwa, mam tylko braciszka
agus_kula- nie dajcie się choróbsku!
agnieszka.kk – 3.30 brrr mi by było się trudno przestawic, ale wierze w ciebie
aniabb77- witaj, zycze by się udalo
josephine-kupa nerwow, ale pomysl dokonalas niemożliwego-będą paszporty na czas
maryla86-ja łykałam Folik –nie wiem czy najlepszy, taki polecila mi pani w aptece

U mnie dzien jak codzien, tylko tyle ze od godzinki mam weekend i mezulek z mala siedzi, a ja wypoczywam, czyli zaczelam od bb, a zaraz na zakupki jade by jutro tylko po chlebek wyskoczyc i nie stac w mega kolejkach...
A wieczorek do kina sie wybieram, bo od 5tyg czasu nie mam, a avatara chcialam zobaczyc, i wszystko wskazuje ze sie w koncu uda


inke fajnie ze idziesz do kina; powiesz czy avatar fajny. mezul chcial zobaczyc ale dla mnie to nie moj styl i zreszta od m-cy mam kinowego lenia. skonczy sie zakupem dvd zeby nadrobic stracony seans :)
a a propos avatara to sie pochwale ze moj bardzo dumny z tego faktu maz zna j. camerona :) prawa aut; avatara zostaly przekazane firmie usa ubisoft ktora robi gry komputerowe. w wlasnie m.in; ta firma na rynku zajmuje sie moj maz :)
 
MARYLA- ja tez tak jak ZAPMARTA bralam folik najzwyklejszy w dwcce takiej jak trzeba czyli 0,4mg przy obu ciazach. nie wim czym sie rozni ten za 5zl od tego za 20 zl moze tym ,ze tego za 20zl jest cztery razy wiecej:tak: bo sa opakowania duze i male.teraz jak kupie te witaminy o ktorych pisalam czyli FEMIFERTIL nie bede brala dodtkowo kwasu foliowego bo on jest w skladzie tamyych witamin. kobietki jestescie czy wszystkie albo choruja albo sie przytulaja.....:blink:

Czesc kobietki,
nadrobilam i odpisuje:
mama05-ale fajnie masz, ja tez bym chciala tyle rodzeństwa, mam tylko braciszka
agus_kula- nie dajcie się choróbsku!
agnieszka.kk – 3.30 brrr mi by było się trudno przestawic, ale wierze w ciebie
aniabb77- witaj, zycze by się udalo
josephine-kupa nerwow, ale pomysl dokonalas niemożliwego-będą paszporty na czas
maryla86-ja łykałam Folik –nie wiem czy najlepszy, taki polecila mi pani w aptece witam mamuske-mam fajnie bo wiem,ze nie jestem sama na swiecie-siostra i 2 braci-zawsze jest do kogo zadzwonik,pozalic sie i podzielic radoscia-moze tez stad chec posiadania 3 dzieci:tak:mialam naprawde wesole dziecinstwo i moje rodzenstwo tez;-) milego wypadu do kina
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się wieczorkiem:-) Nie było mnie tu cały dzień i tyle do nadrobienia mam że szok ale dzielnie przez to przebrnęłam:-):-) a więc tak:
Ja folik też taki za parę złotych brałam ( byłam akurat w PL u gina i kazał kupić) a ten droższy od tańszego różni się pewnie tylko ceną albo firmą bo składem na pewno nie:-) W końcu wit.B9 to wit.B9 nic innego nie wymyślą.;-);-) Chyba że tak jak pisze mama05 jest więcej tabletek w opakowaniu;-)
mama05 dobry pomysł z tymi tabletkami napewno nie zaszkodza:-) Tymbardziej że ostatnio za pierwszym razem nie chwyciło:-)
agnieszka.kk współczuje . Straszne będzie to wstawanie o 3;30:-(
josephine musiałaś przeżyć piekło w tej Ambasadzie... tak to już jest z polska administracja blee:baffled::baffled:
marylka trzymam kciuki żeby jak najszybciej się ruszyło w sklepiku żebyś opłaty mogła pozapłacać. A kawały to masz zajefajne:tak::-D:-D
aniabb77 witaj!!! Mam nadzieję że 16 na wizycie gin potwierdzi zafasolkowanie:tak::tak:
lovely strasznie mocno kibicuje Tobie i Twojemu narzeczonemu!! Do działania!!:-)
Ehh chyba wszystkim odpisałam :-) A jak sobie jeszcze coś przypomnę to uzupełnię:-D:-D

inke miłego seansu kinowego;-)
josephine widziałam avatara mi się podobał a w kinie fajne efekty:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny! ja na sekundę, bo jestem wykończona!!! rozwalił mi się zamek w butach i musiałam szybko kopić nowe kozaki! i w sklepach sporo przecen, ale zero fajnych butów :/ dużo było niedrogich, ale wyglądały tak, że nawet do obory gnój przerzucać bym nich nie poszła :p
ale w koncu udało mi się kupić w miarę fajne za 80zł przecenione ze 130... lipne bo nie skórzane, no ale na te dwa-try miesiące chyba starczą ;)

A teraz spadam wykorzystać ostatni płodny dzień :p ;)
 
reklama
LOVELY- kochana ,ale dzialasz-:tak:super,trzeba wykorzystac do ostatniego dnia:-)a potem razem z Toba-z Wami,bedziemy czekaly na tesciora oczywiscie takiego z 2 kreskami:tak::tak:to owocnych przytulasek:cool2:

AGUS KULA- tez tak mysle,ze te witaminy napewno nie zaszkodza a moga pomoc-w koncu to ziola -nie moga zaszkodzic i bierze sie tylko 1 tabletke dziennie wiec przedawkowanie tez nie grozi:-) mam tylko nadzieje,ze jak pojde tego 16 lutego do gina to szybko pozbede sie tego torbiela bo juz nogami przebieram,zeby zaczac starania:tak:;-):-D byle do maja i .....bedzie sie dzialo:cool2:teraz dla zabicia czasu zeby szybciej zlecialo planuje maly remoncik parteru,do kwietnia powinnismy sie wyrobic:sorry2:a potem to testow nakupuje i bedziemy dzialac. dalej niech juz bedzie chociaz marzec:-pjuz sie zatanawiam jak to bedzie jak maluszek do nas dolaczy-dzia pytalam dzieci,kazde z osobna kogo by chcieli i oboje powiedziei,ze siostre Zuzia od razu dodala,ze bedzie miala na imie Marysia:tak:maz tez wspominal o corce, wiec zobaczymy:-p:happy2:jestem bardzo szczesliwa,ze to juz niedlugo-tyle juz czekam.......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry