reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
agnieszka: no niezle z ta wpadka, zycze zeby byla owocna, co ?
bo chyba bys sie ucieszyla, nie???? :)

ciiicho,nie kracz :laugh2:Ja staranka planuje pod koniec wakacji także do wakacji jeszcze sporo czasu.
Cóż napisze tak...nie wiem jak to się stało hehe wiem głópie wytłumaczenie ale...zobaczymy co to będzie.Z mężem chodzimy i się śmiejemy że na urlopie będziemy obwieszczać powiększenie rodziny :-D

Josephine-Cieszę się że już po chrzcinach synka:)
Że macie to już za sobą i że emocje opadły.
 
reklama
Witam, mogę się dołaczyć, tez chcemy aby kolejne dzieciatko urodzilo sie w 2011r, ale tak w polowie, moze czerwiec, lipiec, synka urodzilam we wrzesniu 2009r. Starania rozpoczniemy we wrzesniu jak Błażejek bedzie mial roczek i moze uda sie na lipiec 2011, wtedy roznica miedzy dziecmi bedzie wynosila prawie 2latka. Mam nadzieje ze tym razem uda sie szybko , gdyz z pierwszym dzieckiem nie bylo tak latwo, starlismy sie 1,5roku, ale udalo sie i chcemy, zeby Błazejek mial rodzenstwo

 
Witam, mogę się dołaczyć, tez chcemy aby kolejne dzieciatko urodzilo sie w 2011r, ale tak w polowie, moze czerwiec, lipiec, synka urodzilam we wrzesniu 2009r. Starania rozpoczniemy we wrzesniu jak Błażejek bedzie mial roczek i moze uda sie na lipiec 2011, wtedy roznica miedzy dziecmi bedzie wynosila prawie 2latka. Mam nadzieje ze tym razem uda sie szybko , gdyz z pierwszym dzieckiem nie bylo tak latwo, starlismy sie 1,5roku, ale udalo sie i chcemy, zeby Błazejek mial rodzenstwo

marsamar witam:)
Napisz coś więcej o sobie bo taki zwyczaj mamy na tym wątku że każdy "nowy"pisze kilka słów o sobie:)
 
tak jak juz pisalam 21 wrzesnia 2009r urodzilam synka Błazejka, dzisiaj konczy 5miesiecy :) mam 30lat (rocznikiem );) razem z mezem mieszkamy w Legionowie, jeszcze dzisiaj jestem na urlopie macierzynskiem -tym dodoatkowym, a od jutra juz na normalnym urlopie ale do pracy wracam dopiero ( a moze juz) na koniec kwietnia:(
chcemy miec 2-3dzieci, o pierwszego synka dlugo sie staralismy, bralam rozne leki ale udal sie i mam nadzieje, ze tym razem nie bede musiala sie faszerowac. Najpierw chcielismy aby roznica miedzy dziecmi wynosila 3-4lata, ale jak urodzil sie Błazejek to postanowilismy , ze o nastepne dziecko bedziemy starac sie szybciej (bo moze nie byc latwo) i tak postanowilismy, ze urodzi sie w 2011r a kolejne 3 za jakies 6-7lat jak te dzieci pojda do szkoly:)

 
To znalazłaś odpowiedni wątek:)
Tu u nas jest na prawdę bardzo fajnie ale dzisiaj coś cichutko chyba dziewczyny odpoczywają z rodzinkami:)
Mamy już tu (jak dobrze pamiętam)2 mamuśki około 30stki także Ty jesteś 3cia:)
Będzie miło:)
 
ja rocznikowo też trzydziecha:-)

agnieszka wszystko się jutro rozkręci na nowo. Marylka wpadnie rano i już będzie wrzało na całego.
Ta pogoda mnie dobija, niby ładnie, ale coś marnie na świat patrzę
 
ja rocznikowo też trzydziecha:-)

agnieszka wszystko się jutro rozkręci na nowo. Marylka wpadnie rano i już będzie wrzało na całego.
Ta pogoda mnie dobija, niby ładnie, ale coś marnie na świat patrzę

No tak jak się forum kręci to mnie wtedy nie ma bo pracuję a nadrobienie zaległości w czytaniu zajmują ponad godzinę,jak nie dłużej hehe

U nas zimno jak cholera...musiałam znowu włączyć kaloryfery :rofl2:
 
:-) witam witam ja zauważyłam też że dublują sieposty , no ale pomyślałam że może net nie chodzi dość sprawnie .
pogoda u mnie jakoś piękna świeci słonko i pięknie tak aż się chce wyjść z domku , tylko mnie jakoś lewy jajnik tak dziś pobolewa ( nienormalnie ) .
:-D witam nową mamę ja też już po 30 stce ,:-D:-D
 
reklama
a żebym to ja wiedziała , na @ za wcześnie nie wiem , ale nospa pomogła
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry