reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozczarowana macierzyństwem

reklama
O kurde to ciężko masz pewnie jak we wózku tylko śpi mój to wszędzie zaśnie a jak muszę iść do sklepu to nie śpi zawsze po obiedzie go biorę i jest grzeczny🤣
Moja jak wypafa drzemka zasnie wszędzie tylko spacer w wózku jest mozliwy jak zasnie inaczej krzyk🙄
A dziecko grzeczne w wózku to skarb i wielka ulga.
 
ale tez nie chcial w wózku jeździć?
Mój syn był dziwny.. Raz było ok, ale zazwyczaj były z tym problemy (dopiero jak już jeździł spacerówka, przodem do świata to nawet bylo ok), ale generalnie sporo nosiłam. Na początku w chuście i nosidle z przodu, a jak już urósł I był ciezki to faktycznie na plecach, było łatwiej.
Taka faza u nas minęła. Ani się obejrzysz Tobie też będzie łatwiej i nawet może z rozrzewnieniem powspominasz te czasy..
Nie poddawaj się!
 
reklama
Do góry