reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

reklama
Aniu super!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE I CAŁUSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam ktg co dwa dni ale nic się na nim nie pisze :mad: Dzisiaj jak byłam to powiedzieli, ze najpózniej w poniedziałek mnie położą do szpitala. Aniu sama ci się akcja porodowa zaczęła czy ci wywoływali???? Bo Ty też po terminie byłas.......
 
Moja Klaudyś przyszła na świat 10 czerwca o godz 1 w nocy waży 2640 i ma 53 cm. Oczywiście poród siłami natury. Swój poród opisze w wątku nasze porody. A wspominam go bezbolesnie.
Zdjęcie po porodzie odrazu
dscn39679ex.jpg


I moja Kludyś zbytnio zdjęć nie mamy tu miała jeden dzień
dscn39699pe.jpg
 
Asiu Płock gratulacje córeczka śliczna

Ale ci dobrze że tak bezboleśnie wspominasz poród ;D
 
Asiu gratulacje !!!!!!!!!

Corcia malusia i szczuplutka a brzuszek szybko opadl, oby nam tez tak gladko poszlo ;D
 
reklama
Do góry