reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Rozdwojone Mamuśki

reklama
wiadomość od IKI!!!!


DZISIAJ O 14:50 URODZIŁAM MARYSIE!!!! MAŁA MA 54 CM I WAZY 3300. JEST PIĘKNA A MY PRZESZCZĘŚLIWI. POZDRAWIAM.KOCHANA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ika Gratuluję z całego serca.

Wiecie ja przeczuwałam, że Ika dzisiaj urodzi. Od samego rana o tym myślałam. W dzień dobry TVN mówili o latach przestępnych i czułam że dzisiaj Córeczka Iki pojawi sie na świecie.:-):-):-):-):-)
Rzeczywiście roczek dopiero za 4 lata.;-)
 
reklama
Ika super !!! Ciesze się ogramnie !!!Zdróweczka dla Marysi i kuruj się !!!Bądźcie szczęśliwi !!!Jak się cieszę :-p
 
Do góry