reklama

Rózowy i niebieski

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez ida7, 13 Sierpień 2005.

1. ida7

ida7 Fanka BB :)

Mam bardzo prozaiczne pytanko.
    Czy kolor niebieski jest dla dziewczynki a różowy dla chłopca.
    Nie potrafię tego zapamiętać .ciągle mi się to myli. Pomóżcie.

2. tetka1

tetka1 Fanka BB :)

generalnie dla dziewczynki jest rozowy a dla chlopca niebieski, ale wiem ze sa regiony gdzie jest na odwrot :)

3. reklama
  4. ida7

ida7 Fanka BB :)

serdeczne dzięki

ciepłe pozdrowionka

5. misia_q

misia_q Turbomama

Ja jestem zwolenniczką kolorku niebieskiego i wszystkich jego odmian :) nieważne co się urodzi będę inwestować właśnie w ten kolor :)

6. karola7

karola7 Fanka BB :)

Ja też wolę niebieski. Powiem więcej - różowego nie znoszę. Dostałam przy małym kilka ubranek różowych, ale prawie nie wkładalismy. Więc jeżeli to bedzie dziewczynka - to tez na niebiesko, albo raczej na kolorowo

7. tetka1

tetka1 Fanka BB :)

Widze, ze rozyk w nielasce ;D. ja w domu mam sprawe przesadzona, meble w malym pokoju sa niebieskie, wiec nie bede sie wyglupiac i przemalowywac na roz jezeli bedzie dziewczynka :laugh:, w ubraniu tez mnie jakos od rozu odpycha, wiec nie sadze zebym dziecku na sile cos rozowego kupowala, nawet jezeli to bedzie dziewczynka.

8. pytia

pytia Fanka BB :)

A mnie się podoba żółty i pomarańczowy... I nie mam zamiaru przejmować się niebiesko-różową tradycją :)

9. azik

azik Gość

ja lubię niebiesko-żółte - taki tez mam pokój...
    a Piotruś dostał jeden różowy komplecik, nie mogłam sie przełamać - nie cierpię różu - nawet córki chyba w róż nie ubiorę...

10. reklama
  11. Ja tez lubie niesbiesko zółty tez mam taki pokoj:-) Ale co do ubranek to różowe dla dziewczynki , a niebieskie dla chłopca

12. Izzabela

Izzabela Gość

My pokój będziemy tapetować lub malować na pomarańczowo - nie będę się kierować stereotypem, bo nie lubię różu. A niebieski lubię, ale raczej będę robić pokój na pomarańczowo.

Poleć forum