reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy - jak zapobiegać, jak się pozbyć

ja używam kremy z firmy perfecta polecam szczególnie ten do pielęgnacji biustu ja dostałam strasznych rozstepow na piersiach i od kiedy stosuje ten krem regularnie rano i wieczorem one zanikaja nie zupełnie ale poprawe widac ponadto juz piersi mnie tak nie bola co prawda na kazdego dziala co innego ale mi to naprawdę pomogło :-)
 
reklama
Ja używam najzwyklejszego kremu przeciw rozstępom bodajże z ZAJA, jeśli można nazwać to używaniem bo do systematycznych osób to nie należę :-) Czytałam bowiem że nawet najlepsze kremy nie pomogą jeśli ktoś ma dostać rozstępy to i tak dostanie :-) nie wiem ile w tym prawdy ale mam usprawiedliwienie :-)
 
TATOONIE-mi tak jak Tobie pomogla Mustela-krem podwojnie dzialajacy na rozstepy:tak:stosowalam w obu ciazach i nie mam rozstepow na brzuszku,przy trzeciej ciazy-jak uda sie zajsc-tez kupie Mustale;-)
 
Ja używam pharmaceris albo fissan i jak na razie nie ma ani jednego oby tak zostało!!!!Oliwkę mi sama ginekolog odradziła!
 
ojojoj naczytałam się o tych rozstępach i dalej jestem w kropce i nie wiem co kupić:no:
puki co stosuję raz dziennie oliwkę na mokrą skórę, ale zastanawiam się nad kupieniem jakiegoś kremu typowo na rozstępy, może Palmers, a może Perfecta Mama. Na Mustele zdecyduje się chyba tylko wtedy, gdy jakieś rozstępy zaczną mi wychodzić, bo czytalam, że rozjaśnia już istniejące. Obawiam sie, że jakbym miała używać musteli już teraz codziennie to bym zbankrutowala:-( bo teraz zużywam oliwkę Johnsona 300ml w 3 tyg, całe szczęście, że siostra mi ją kupuje za granią za 5 zł;-)
 
Ja doradzam kosmetyki firmy palmers,sama uzywalam maselka do brzuszka i nie mam ani jednego rozstepu,a brzuch mialam ogromny. Moja mama ma mnostwo rozstepow wiec sadzilam ze i mnie to nie ominie,a jednak. Maselko dziala swietnie i starcza na dlugo, przez cala ciaze zuzylam tylko dwa opakowania,a smarowalam sie od momentu jak zaczal mi rosnac brzuszek,czyli od 3 miesiaca :) Cena jest przystepna, placilam chyba ok 5 funtow za opakowanie.jedyny minus to fakt,ze chyba nie mozna tych kosmetykow nie da sie kupic w Polsce w sklepach, ja mieszkam w UK wiec do konca sie nie orientuje,ale tak slyszalam. pozdrawiam i zycze przyszlym mamusiom slicznych, niepocietych brzuszkow :)
 
Ja doradzam kosmetyki firmy palmers,sama uzywalam maselka do brzuszka i nie mam ani jednego rozstepu,a brzuch mialam ogromny. Moja mama ma mnostwo rozstepow wiec sadzilam ze i mnie to nie ominie,a jednak. Maselko dziala swietnie i starcza na dlugo, przez cala ciaze zuzylam tylko dwa opakowania,a smarowalam sie od momentu jak zaczal mi rosnac brzuszek,czyli od 3 miesiaca :) Cena jest przystepna, placilam chyba ok 5 funtow za opakowanie.jedyny minus to fakt,ze chyba nie mozna tych kosmetykow nie da sie kupic w Polsce w sklepach, ja mieszkam w UK wiec do konca sie nie orientuje,ale tak slyszalam. pozdrawiam i zycze przyszlym mamusiom slicznych, niepocietych brzuszkow :)

Moja siostra wybiera sie do Szkocji za 2-3 tyg to ją poproszę by mi kupiła, jeśli wyjdzie taniej jak na allegro
 
Ja smarowałam sie regularnie i nie mialam zadnego rozstepu(no dobra dwa mini na piersiach,pojawily sie w czasie ciazy)Teraz jestem dwa tygodnie po porodzie i na brzuchu w okolicy pępka wyszly mi rozstepy - masakra.A juz myslalam ze ich unikne:no:.Takze nie wierze w zadne kremy!!Bo i tak co ma byc to bedzie po ciazy jak sie 'kurczy' brzuch to dopiero wtedy wychodza lub nie..Zalezy wszystko od brzuszka:-)
 
Iza87 masz racje:tak:
Ja jestem 3m-ce po porodzie i tragedia z rozstepami:confused2:
Wywaliły mi się 4tyg przed porodem takie malusie a po porodzie... hmm byłam w szoku ze można takie mieć:wściekła/y:.Nawilżam, balsamuje, masuje i cholerstwo nie znika:sorry:.
Myślałam o tym kremie na rozstępy firmy Perfecta nie jest drogi ale jak nie pomoże to po co kupować...:sorry:
 
reklama
No nie wiem, skoro pojawily wam sie rozstepy po porodzie,to nie dlatego ze tak musi byc i juz,ale pewnie nie nawilzalyscie porzadnie skory po porodzie. No bo jesli w ciazy uniknelyscie, to niby jakim cudem wylazly po porodzie. Brak nawilzania i tyle. Ja smarowalam sie conajmniej 4-5 razy dziennie,takze po porodzie,tyle ze wtedy kremami ujedrniajacymi i problemu nie mam zadnego. :) A tak jak Wy bylam swiecie przekonana ze rozstepow nie unikne na pewno :) pozdrawiam
 
Do góry