reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzay diete naszych maluszków:)

Ja jeszcze się wstrzymam z dokarmianiem z miesiąc. Ale jak starszaka zaczynałam to polecam jabłko,włożyć do piekarnika i upiec - jest wtedy super mięciutkie wystarczy zeskrobać łyżeczką
 
reklama
Tamtusia ja tak jak Inomama, zamierzam w piątym miesiącu wprowadzać gluten, ale muszę się jeszcze dokształcić w temacie:)
 
Hmmm może faktycznie zacznę blendować z wodą i coś z tego będzie :) A teściowa dała mi królika w porcjach i kazała już zupy gotować. Czy tylko mi się wydaję że jest niepoważna ?
 
Monika mi się wydaje, że czas na mięsko będzie jak już podstawowe warzywa i owoce będą porządnie przerobione, czyli jak na moje oko minie pewnie coś około dwóch miesięcy:)

Marika ja mam zamiar sugerować się słoiczkami jeśli chodzi o skład tych mieszanych dań i na tej podstawie sama je robić:) A czy to czasowo się będzie zgadzało z tym co pisze na słoiczkach dopiero się okaże, ale chcę wszystko wprowadzać bardzo powoli:)

Któraś z dziewczyn (chyba Mirka) wspominała o kaszkach Holle - trochę dziś o nich czytałam i chyba też się w nie zaopatrzę, bo nie są niczym dosładzane i mają duży wybór takich neutralnych, a nie smakowych:) Inne mamy też bardzo pozytywnie się o nich wypowiadają:)
 
Dobra Dziewczyny to ja moze cos zle zrozumialam, (ze w 5 miesiacu to pomyslalam, ze to skonczony 4, tak jak w tych umiejetnosciach nie pisza 3 miesieczne dziecko..., tylko dziecko w 4 miesiacu... i wciaz mi sie to myli :-) taka zakrecona jestem) czyli miesiac poczekam jeszcze z glutenem,a z warzywkami i owockami , prawie 2... :-), dzieki za odpowiedz,
 
Marika ja najpierw myślałam, żeby sama gotować zwykłą kaszę ale stwierdziłam, że na początku jak ma to być kwestia jednej czy dwóch łyżek to szkoda roboty, więc przez te pierwsze 2 miesiące będę małej podawać tej firmy o której pisałam. Te zawierające gluten od nich to orkiszowa, manna i z płatków owsianych, więc na pierwszy ogień pójdzie manna:)
 
Jagus ja juz obczailam w sklepie rozne mleka np ryzowe czy owsiane, sloiczki bio. Poki nam na polu nie urosna wlasne warzywka i te kaszki :)
 
reklama
Marika ja będę czekać na warzywka od mojej mamy, a wcześniej będę kupować, bo po sąsiedzku otwarli sklep ze zdrową żywnością;-) Tak że mam plan w ogóle nie kupować słoiczków (życie zweryfikuje), a kaszki te co pisałam:)
 
Do góry