reklama

Rozwoj i postepy naszych dzieci.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez marcia331, 1 Maj 2014.

1. marcia331

marcia331 Fanka BB :)

Zapraszam do dzielenia sie postepami naszych dzieciaczkow. Pierwszy swiadomy usmiech, pierwsze obroty, pierwsze kroki, pierwsze slowa itd...

2. ancona

ancona Fanka BB :)

Marcia super temat :).

U nas już widać postępy, codziennie rano jak zmieniam Hubciowi pieluszkę wtedy patrzy tak głęboko w oczy i tak cudnie się uśmiecha. Ten uśmiech rekompensuje wszystko :).

A położony na brzuszku pięknie trzyma główkę do góry i sam obraca się na plecki :) fakt zajmuje mu to chwilę ale udaje się.

3. reklama
  4. marcia331

marcia331 Fanka BB :)

No u nas z podnoszeniem glowki tez jest niezle. Szczegolnie jesli porownac go do brata. Tymek bardzo dlugo nie lubil lezec na brzuchu i wsciekal sie strasznie bo wlasnie nie mial sily glowy podniesc. A Ignas radzi sobie bardzo dobrze i przekreca ja z boku na bok.

5. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

Sluchajcie jak ja urodzilam Michasia i polozyli mi go na piersi to on juz uniosl glowke i mowie do poloznej, ze jak to mozliwe skoro on sie dopiero urodzil, a ona, ze teraz to sie rodza dzieci mutanty i na McD wychowane to tak jest!

6. mojeboje

mojeboje Fanka BB :)

Dziewczyny, a wiecie może jak te etapy rozwoju mogą wyglądać w przypadku gdy Asia urodziła się miesiąc wcześniej? Pediatra mówiła, że powinnam brać pod uwagę wiek skorygowany - czyli dzisiaj liczyć, jakby miała 2 tygodnie. Z drugiej strony widzę, że wodzi wzrokiem za grzechotką, no i mam wrażenie że widziałam już pierwsze świadome uśmiechy a nie grymasy, więc mam nadzieję, że jednak nie będzie tak "do tyłu"...

7. niunia12a

niunia12a mamusia synusia...

Madziolina rozwalilas mnie tym McD:-D:-D
    Viki tez glowe po urodzeniu podnosila ;-)

8. Viltutti

Viltutti Fanka BB :)

U nas Olo z dnia na dzień zmienia się i nabiera nowych umiejętności. Ostatnio namiętnie macha kończynami, normalnie nie da się go obsłużyć bo macha jakby miał odlecieć. No i gada strasznie dużo, aguu i tym podobne to na porządku dziennym. Uwielbia wpatrywać się w twarze, np. jak je to rozpraszają go inne osoby, szczególnie jeśli się poruszają. No i bawi go karuzelka nad łóżeczkiem, bo jak przestaje się kręcić i grać to mały zaczyna krzyczeć.
    No i lubi słuchać jak mu śpiewam... po ukraińsku :tak: już mi się płakać czasami chce jeśli muszę pół godziny śpiewać w kółko jedną piosenkę bo jak tylko zamilknę to wrzask. I tylko po ukraińsku lubi słuchać :eek:

9. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

No to Viltutti egzemplarz Ci sie trafil! Moj tez macha nozkami i rekami, ale jdszcze nie guga :-)

10. reklama
  11. patuśka

patuśka Fanka BB :)

Moja Emilka się czasem uśmiecha, jak jest jej przyjemnie, np. jak się naje albo jak robi kupkę :-D Chciałabym, żeby był z nią trochę większy kontakt.

12. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Viltutti poliglota Ci rośnie:)

Kubulek kładziony na brzuszku też wysoko podnosi glówkę ale z powodu urazu pepuszka i tego ze mu kikutek nie odpadl to nie moge go poki co klasc w tej pozycji.

Usmiechy sa ale takie niekontrolowane raczej:)

Poleć forum