reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj i postepy naszych dzieci.

marcia331

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
5 749
Miasto
woj. łódzkie
Zapraszam do dzielenia sie postepami naszych dzieciaczkow. Pierwszy swiadomy usmiech, pierwsze obroty, pierwsze kroki, pierwsze slowa itd...
 
reklama
Marcia super temat :).

U nas już widać postępy, codziennie rano jak zmieniam Hubciowi pieluszkę wtedy patrzy tak głęboko w oczy i tak cudnie się uśmiecha. Ten uśmiech rekompensuje wszystko :).

A położony na brzuszku pięknie trzyma główkę do góry i sam obraca się na plecki :) fakt zajmuje mu to chwilę ale udaje się.
 
No u nas z podnoszeniem glowki tez jest niezle. Szczegolnie jesli porownac go do brata. Tymek bardzo dlugo nie lubil lezec na brzuchu i wsciekal sie strasznie bo wlasnie nie mial sily glowy podniesc. A Ignas radzi sobie bardzo dobrze i przekreca ja z boku na bok.
 
Sluchajcie jak ja urodzilam Michasia i polozyli mi go na piersi to on juz uniosl glowke i mowie do poloznej, ze jak to mozliwe skoro on sie dopiero urodzil, a ona, ze teraz to sie rodza dzieci mutanty i na McD wychowane to tak jest!
 
Dziewczyny, a wiecie może jak te etapy rozwoju mogą wyglądać w przypadku gdy Asia urodziła się miesiąc wcześniej? Pediatra mówiła, że powinnam brać pod uwagę wiek skorygowany - czyli dzisiaj liczyć, jakby miała 2 tygodnie. Z drugiej strony widzę, że wodzi wzrokiem za grzechotką, no i mam wrażenie że widziałam już pierwsze świadome uśmiechy a nie grymasy, więc mam nadzieję, że jednak nie będzie tak "do tyłu"...
 
U nas Olo z dnia na dzień zmienia się i nabiera nowych umiejętności. Ostatnio namiętnie macha kończynami, normalnie nie da się go obsłużyć bo macha jakby miał odlecieć. No i gada strasznie dużo, aguu i tym podobne to na porządku dziennym. Uwielbia wpatrywać się w twarze, np. jak je to rozpraszają go inne osoby, szczególnie jeśli się poruszają. No i bawi go karuzelka nad łóżeczkiem, bo jak przestaje się kręcić i grać to mały zaczyna krzyczeć.
No i lubi słuchać jak mu śpiewam... po ukraińsku :tak: już mi się płakać czasami chce jeśli muszę pół godziny śpiewać w kółko jedną piosenkę bo jak tylko zamilknę to wrzask. I tylko po ukraińsku lubi słuchać :eek:
 
Moja Emilka się czasem uśmiecha, jak jest jej przyjemnie, np. jak się naje albo jak robi kupkę :-D Chciałabym, żeby był z nią trochę większy kontakt.
 
reklama
Viltutti poliglota Ci rośnie:)

Kubulek kładziony na brzuszku też wysoko podnosi glówkę ale z powodu urazu pepuszka i tego ze mu kikutek nie odpadl to nie moge go poki co klasc w tej pozycji.

Usmiechy sa ale takie niekontrolowane raczej:)
 
Do góry