reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

reklama
Zosienka, dzielna Dziewczynko!!! Sciskamy oboje z Matiskiem i cieszymy sie strrrrrrrasznie razem z Wami :-D:-D:-D

Matisiek wlasnie od wczoraj samodzielnie stoi :-D Stokrotki, mam nadzieje, ze tez za chwile sam sie pusci biegiem :-D
 
a ja cos czuje ze moja lobuziara to pewnie po roczku sama podrepcze...Niby taka odwazna a co do czego przyjdzie to ziemi dupskiem sie trzyma:-D
 
Gluszku alez Marysia pedzi! Niesamowita masz panne w domu:-)

Zosienko gratulacje!:-) Stokrotki pewnie niedlugo to jak iskra bedzie Ci Zosia po ogrodku latac:-)

A my donosimy, ze tez mamy pierwsze kroki za soba. Dokladnie 13 maja:-) Tzn. wczesniej byly od czasu do czasu jakies 2 kroczki ale 13 Julek zrobil cale 6 i mama uznala, ze to wystarczy aby zaliczyc go do grona poczatkujacych dreptaczy:-) Teraz cwiczy sobie tak od krzeselka do zabawki itp. ale jest bardzo ostrozny i jak ma czego to jednak woli sie trzymac. No ale jak ma dobry humor to do mamy i pol pokoju potrafi przejsc:-) Tak wiec niedlugo tez juz bedziemy samodzielnie ganiac:-)

No ale nadal jedynie bru i e..a... czyli slownictwo zerowe (tzn. slow zrozumialych brak):-)
 
Wow, ale mamy nowych tuptusiów!:szok::-)Super!
Miki nie drepta, ale puszcza sie i sam stoi ciesząc sie przy tym bardzo:-)
 
reklama
Julek, brawo, brawo!!!:-D

Dziewczyny, skoro tak lubimy robić różnego rodzaju spisy, to napiszcie, które z maluszków już chodzą, które samodzielnie stoją, a które stoją z podparciem. Dopiszcie się, bo jestem ciekawa.

Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś

Maluszki stojące z podparciem:

Wojciaszek
 
Do góry