reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Moja też już zaczęła się przekręcać, na boczki już od jakiegoś czasu się przekręca a z brzuszka na plecy pierwszy raz udało Jej się chyba w sobotę - prawą rączkę odrywa od podłoża prawą nóżkę zakłada na lewą i zaczyna się bujać na brzuchu, buja się tak długo i tak mocno aż się przekręci na plecy, komicznie to wygląda :):):)
 
reklama
A to słynny chwyt Szymka:) Niby taki wiotki, a stópki ogarnia ładnie!

bb1.jpg
 
Olek tez smoka wyciaga , trzyma i przekreca, obraca sie z brzuszka na plecy czasem jak rownowage straci. Dzisiaj lezała na boku przez 10 minut, a potem ryk nie cierpi tej pozycji.
 
Wczoraj Majka pierwszy raz leżąc u Tomka na brzuchu oparta pleckami o Jego nogi pociągnęła głowę do przodu i za nic w świecie nie chciała jej oprzeć, widok niesamowity :) jeszcze trochę to będzie chciała siadać cwaniara... a takiego... na razie za mała... :)
DSC_0247.jpg

a tak ładnie leży na brzuszku i nawet Jej się podoba (oczywiście zaśliniona jest calutka :))
DSC_0254.jpg
 
madzioolka podnoszenia u nas są już normą, jak leży w wózku czy na łóżku sama się ciągle podnosi na ok 40' a jak opiera sie o nasz tułów to ciągnie do pełnego siadu.

Jak obruci się sama na brzuch to właśnie tak śmiesznie podnosi pupę do góry i próbuje się czołgać, ale póki co jedynie pupa jej słucha, nogi i ręce nei bardzo, więc szoruje nosem po podłodze z pupą w górze :-D

Dziś jestem w szoku bo spotkałam znajomą, której córka za pare dni będzie mieła 6 m-cy i siedzi pewnie, nawet wyłazi ze spacerówki dołem, taki się wyczołguje i jest na maksa ruchliwa :szok: i w dodatku je już normalne obiadki typu ziemniaczki, mięsko, buraki itp tak rozdrobnione widelcem :szok: nie mogłam uwierzyć w to co widzę
 
U nas też podnoszenie główki, w sumie przyciąganie jej do klatki piersiowej na tapecie. Wyciągać smoczek to się już w szpitalu nauczył :-) A teraz tym mnie nerwuje ;-) hehe wczoraj był pierwszy chwyt za stópkę i zadowolony leżał tak z parę minut.
Icak faktycznie, to co piszesz jest niewiarygodne :-D
 
reklama
Icak zdolna ta Twoja Hanka:szok: u nas jeszcze z pozycji płaskiej słabo z podnoszeniem główki, za to na brzuszku już pupa mocno w górze i podgina na zmianę kolanka, tylko jeszcze rączki za słabe, żeby pójść i nos ląduje w macie;-) Ale czasem udaje się tej mojej Gwiazdce podeprzeć tylko na dłoniach
 
Do góry