reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

RTG w 4 tyg ciąży

milla1982

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny,czy któraś z Was miała RTG w 4 tyg ciąży i później okazało się,że jest w ciąży,a dziecko urodziło się zdrowe? Nie pytam o rtg zęba,ale np dolnego odcinka kręgosłupa,jamy brzusznej itp?

reklama

Elencza

Rozwiązania
0
Hej.
Moja znajoma miała mieć operację, zrobiło prześwietlenie, a następnego dnia dowiedziała się i ciąży, jakoś 6tydzień.
Chłopak urodził się silny, jednak z wadą serduszka. Ale to kwestia genetyczna. Szybko i dobrze się rozwija!
Głowa do góry!

milla1982

Rozwiązania
0
Hej.
Moja znajoma miała mieć operację, zrobiło prześwietlenie, a następnego dnia dowiedziała się i ciąży, jakoś 6tydzień.
Chłopak urodził się silny, jednak z wadą serduszka. Ale to kwestia genetyczna. Szybko i dobrze się rozwija!
Głowa do góry!
No właśnie właśnie powikłaniem po rtg może być dzieciątko z wadą genetyczną. Na innym forum też czytałam o chorym serduszku.

Elencza

Rozwiązania
0
Lekarze tego chłopca mówili, że to nie było związane ze zdjęciem. Że dziecko rozwijało się od początku z takim kodem błędu.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
4 tc to dopiero początek. Skąd wiesz, że akurat był to ten tydzień?

Jarzynka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Oj zle zacytowałam. Mialo byc do komentarzu Pani Elencza

reklama

Elencza

Rozwiązania
0
Wręcz odwrotnie- proszę czytać z uwagą. Dzieciątku NIC NIE BYŁO w związku z prześwietleniem!

Do góry